Rihanna New York’ta Daha Uzun Saçları ve Vintage Sarı Jersey’i Sallıyor: Fotoğraf – Hollywood Life


rihanna


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: WavyPeter / SplashNews.com

rihanna34 yaşındaki genç, 21 Eylül’de New York’ta bir kayıt stüdyosuna giderken görüldü. O gece, Fenty Beauty’nin kurucusunun simsiyah bukleleri, gezi sırasında vücudunu sararken her zamankinden daha uzun görünüyordu. Ekstra uzun bukleleri ortadan ikiye ayrılmıştı ve başının üstünde siyah güneş gözlükleriyle süslenmişti. Güzel, buklelerinin yarısını omzunun önüne, diğer yarısını ise arkasından sarkıtmayı tercih etti.

rihanna
Rihanna 21 Eylül’de NYC’deyken ekstra uzun buklelerini salladı. (WavyPeter / SplashNews.com)

Riri ayrıca Mekke Medine’den büyük boy eski sarı bir mayo ve bol siyah bir kot pantolon sallarken görüldü. 4000 doların üzerinde bir fiyata satılan sevimli bir retro Dior kadife çanta taşıdığı için açıkça tam vintage modundaydı. Günlük mail. “Diamonds” şarkıcısı, modaya uygun görünümünü kuzgun renkli tüylü burnu açık bir çift topuklu ayakkabıyla tamamladı. Ve elbette Rihanna mücevherlerini asla unutmaz! Savage X Fenty tasarımcısı birkaç altın zincir kolye, elmas saplama küpe ve ince bir altın bilezik taktı. Son olarak, bir annenin annesi, kahverengi, parlak bir dudak ve altın tonlu bir allık ile akşam için minimal bir makyaj tercih etti.

Şık NYC kayıt ziyareti, Riri ve erkek arkadaşından sadece bir hafta sonra gelir. A$AP Kayalık33 yaşındaki her ikisi de Los Angeles’taki bir kayıt stüdyosunda görüntülendi. Ve üç gün sonra, güçlü çift, aynı şehirde üçüncü kez birlikte takılmak için ilham aldı! Grammy ödüllü sanatçının albümünü yayınlamasının üzerinden altı yıl geçtiği için, birkaç seans veya kayıt seansları, Rihanna’dan yeni müzikler için daha fazla beklenti yaratacağından emin olabilirsiniz. Anti!

rihanna
Rihanna, 2021’de milyarder olan bir şarkıcı ve girişimcidir. (SplashNews)

Temmuz ayında Rihanna’ya yakın bir kaynak şunları söyledi: HollywoodYaşam SADECE, ailesine öncelik verdiği için yaklaşmakta olan albümünün arka yakıcıda olması. “Rihanna, müziğini yayınladığı zaman üzerinde tam kontrole sahip, plak şirketinin ona baskı yaptığı bir çok sanatçının girebileceği bir konumda değil. [she runs her own imprint under Roc Nation] Kararları o veriyor ve kendini hazır hissedene kadar hiçbir şeyin çıkmayacağını çok net biliyor” dedi.

Müziğin yanı sıra, Barbadoslu son aylarda yeni anne olmaya alışmakla meşgul. O ve A$AP Rocky ilk çocuklarını 13 Mayıs’ta karşıladılar. TMZ erkek bebek olduğu bildirildi. Yeni çocuğunun bir fotoğrafı henüz yayınlanmadı, ancak birçok kişi çocuğun ebeveynleri kadar güzel olmasını bekliyor. Rihanna yeni bir müzik üzerinde çalışmadığı veya yeni doğan bebeğiyle vakit geçirmediği zamanlarda birkaç işini yürütmekle meşgul. Milyarder, kendi makyaj markası Fenty Beauty’nin ve Savage x Fenty adlı bir iç çamaşırı serisinin kurucusudur. Bu iki girişimdeki başarısı, Rihanna’nın resmi olarak Ağustos 2020 itibariyle milyarder olmasına neden oldu. Forbes.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/22/rihanna-longer-hair-yellow-jersey-nyc-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir