Rihanna Londra Sanat Galerisi’nde Sürpriz Bir Görünüm Yaptı – Hollywood Life


rihanna


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: John Salangsang/Shutterstock

yeni anne rihanna, 34, Londra sanat galerisinde 12 Temmuz Salı akşamı sürpriz bir görünüm için gelen müşterileri hayrete düşürdü! Canada Water’daki Dock X’teki Mexican Geniuses Sergisi’nde dantel kollu, siyah pantolon ve beyaz spor ayakkabılarla muhafazakar siyah bir bluz giyerek muhteşem görünüyordu. Rihanna, sıradan güzel bir hava için saçlarını dalgalı bukleler halinde topladı ve boynuna bir ifade madalyonu salladı. “Umbrella” şarkıcısı galerideyken dövme demirden bir park bankında iki rahat fotoğraf için poz vermeyi duraklattı – bildirildiğine göre Londra’da A$AP Kayalık33, hafta sonu Wireless Festival’de sahne aldı.

Fotoğrafları 13 Haziran Çarşamba günü yayınlayan Fever UK, iki fotoğrafa “Aşkı gösterişli bir yerde bulduk” yazdı. “Dün gece @badgalriri, #Londra’daki @themexicangeniuses sergisini ziyaret etti ve (neredeyse en azından) idollerinden biri olan #FridaKahlo ile tanıştı. İÇTEN ÇAĞRIYORUZ.” Rihanna’nın tek başına yaptığı ziyaret, hesabın aklını kaçıran takipçilerinde de kaybolmadı. Bir takipçi “Ağlıyorum” yazarken, bir diğeri “kelime yok” diye tepki gösterdi. Yine bir başkası, bir dizi ateş emojisinin yanında “şaka yapıyor olmalısın” yorumunu yaptı.

Bir kaynak, “Love The Way You Lie” şarkıcısının normal hayata dönmeye hazır göründüğünü söyledi. HollywoodYaşam Son zamanlarda, 2 aylık erkek bebeğini kamusal yaşamla tanıştırmaya hala hazır olmadığını söyledi. “rihanna Henüz bebeğini dünyaya tanıtmaya tam olarak hazır değil” dedi bir kaynak. HL ÖZELLİKLE Temmuz ayının başlarında. Kaynak, 13 Mayıs’ta doğan bebeğe karşı “son derece koruyucu” olduğunu da sözlerine ekledi. “Hala çok küçük ve anneliğe geçiş sürecini yönetiyor” dediler.

rihanna
Rihanna, 11 Şubat 2022’de Los Angeles’ta bir Fenty Beauty etkinliğinde göründü. (John Salangsang/Shutterstock)

Kaynak, Fenty Beauty maveninin bebeğiyle bu zamanı neden bu kadar ciddiye aldığını açıkladı. “Birkaç istisna dışında, rihanna kişisel yaşamının çoğunu sosyal medyada paylaşacak bir tip değildi” diye devam etti kaynak. “Öğreniyor ve her günü olduğu gibi alıyor ama kendini olabileceği en iyi anne olmaya adamış. Bu hayatının en önemli zamanı ve o bunu çok ciddiye alıyor.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/13/rihanna-surprise-appearance-london-art-gallery/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir