Rihanna İlk Hamileliğinden Üstsüz Fotoğrafları Paylaştı: Fotoğraflar – Hollywood Life


Rihanna


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: John Salangsang/Shutterstock

Rihanna örtbas etmesiyle tanınmaz. üzerinden yeni paylaşılan üstsüz fotoğraflarda instagram Sen BURAYI GÖREBİLİR, Şu anda ikinci çocuğuna hamile olan 35 yaşındaki “Umbrella” şarkıcısı, tropikal bir plaj ortamında ilk hamileliğinden kalma şişkin bir bebek yumruğunu gösterdi. Yağlanmış bir Riri, zincir takılar, bir çift ip bikini altı ve bir çift ince topuklu ayakkabı dışında hiçbir şey giymeden göğüslerini avuçladı. Ateşli çekimler için uzun, ıslak saçlarını omuzlarının etrafına taktı.

Rihanna
John Salangsang/Shutterstock

“İşte ‘Memelerini ov’ dediğim küçük bir dizi,” diye fotoğraf atlıkarıncasına resim yazısı yazdı. “İlk hamileliğimin şerefine, anneliği ag gibi kucaklamak ve bu vücudun yaptığı sihir! Bebek Rza… orada annesinin ne kadar deli olduğu veya beni ne kadar takıntılı hale getireceği hakkında hiçbir fikri yok. “Lift Me Up” şarkıcısı gönderiyi #maternityshoot2022 ve #tobecontinued hashtag’leriyle bitirdi – bu nedenle hayranlar muhtemelen yakında başka bir annelik fotoğraf çekimi bekleyebilirler.

Şarkıcının takipçileri arasında fotoğraf koleksiyonu hakkında yorum yapanlar da oldu. Chloe Bailey, kalp gözü emojileri ve bir “vay” ile birlikte “vay takıntılıyım” yazan kişi. tatlım ayrıca basit bir “vay canına” ile tartıldı. Riri’nin platformdaki 150 milyon takipçisinden biri, “Hamileliği çok iyi giyiyorsun kızım,” diye yazarken, bir başkası “benim için çok iyi oldu” diye yazdı. “Sadece dışarıdaki tüm kadınlar için yapıyorum. QUUUEEENNN,” yorumunu yaptı bir başkası.

Rihanna ve ASAP Rocky
Rihanna ve ASap, 1 Mayıs 2023’te New York’ta düzenlenen Met Gala’da. (Stephen Lovekin/BEI/Shutterstock)

Rihanna erkek arkadaşıyla ikinci hamileliğini duyurdu A$AP Rocky 12 Şubat’ta tartışmalı bir Super Bowl devre arası performansı sırasında. Her ikisinde de, cüretkar stil anlayışına sadık kaldı. “Umarım hamile kadınlar için ‘terbiyeli’ olarak kabul edilen şeyleri yeniden tanımlayabilmişizdir” dedi. rağbet 2022 yılının Nisan ayında. “Vücudum şu anda inanılmaz şeyler yapıyor ve bundan utanmayacağım. Bu sefer kutlama hissi vermeli. Çünkü neden hamileliğini saklamalısın?

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/18/rihanna-topless-first-pregnancy-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir