Rihanna İkinci Hamileliğinin Ortasında Los Angeles’ta Bebek Ürünleri Alışverişi Yaptı: Fotoğraflar – Hollywood Life


rihanna la'da alışveriş yapıyor


Galeriyi görüntüle

İmaj Katkısı: Jordan Strauss/Invision/AP/Shutterstock

Meşgul anne! “İş” hit yapımcısı Rihanna35 yaşındaki kız, 21 Mart’ta büyüyen karnını gösterirken bebek ürünleri için alışveriş yaparken görüntülendi (bkz. FOTOĞRAFLAR BURADA). Los Angeles’taki gezi sırasında RiRi, yağmurlu hava için bir çift büyük boy kot pantolon, gri bir bisiklet yaka sweatshirt ve siyah bir kirpi ceketle toplandı. Milyarder, gündelik ama şık takımı bir çift büyük boy güneş gözlüğü, büyük bir altın zincir kolye ve büyük boy mavi botlarla tamamladı. Rihanna ayrıca kuzguni tonlu saçlarını dağınık bir kabarıklıkla bağlarken, dış dünyayı dinlemek için kulaklık takarken de görüldü.

rihanna la'da alışveriş yapıyor
Rihanna 2023 Oscar’larında. (Chelsea Lauren/Shutterstock)

Daha geçen hafta Fenty Beauty’nin kurucusu ve sevgilisi, A$AP Rocky, 34, bildirildiğine göre 15 Mart’ta Batı Hollywood’daki Maxfields’tan ayrılırken görüldü. O gün, Rihanna görünümünü siyah güneş gözlüğü, küçük bir çanta ve büyük boy altın halka küpelerle tamamladı. Aynı zamanda ilk çocuğunun babası olan erkeği, bir kot pantolon, yeşil bir kirpi yeleği ve kırmızı kareli bir gömlek salladı.

35 yaşındaki kayıt sanatçısı, 12 Şubat’taki ikonik Super Bowl İlk Yarı performansı sırasında ikinci çocuğuna hamile olduğunu duyurdu. Barbadoslu, performansı için bol kargo pantolon ve dar bir gömlek ile kırmızı tek renkli bir görünüm seçti. plastik bir sütyen ve düğmeleri açık büyük bir ceket ile tamamlandı. Şu anki bir çocuk annesi, sahneye çıktığında bebeğinin yumruğunu ovuşturdu ve gösteriyi “B**** Better Have My Money” şarkısıyla başlattı.

Riri, bir kez daha hamile kalacağını açıklamasından yaklaşık dokuz ay önce, Mayıs 2022’de oğlunu rapçiyle karşıladı. Bomba, oğlunun adını açıklamamış olsa da, 17 Aralık 2022’de sevimli bir TikTok videosunda dünyaya onun yüzüne ilk kez bir bakış attı. telefonunu çaldı. Daha sonra, o ve A$AP Rocky kapağı süsledi. İngiliz modası Şubat ayında outlet’in Mart sayısı için erkek bebekleriyle birlikte. Sevgililer Günü’nden bir gün sonra da bir paylaşım yaptı. yalnız atış oğlunun altına “mükemmel bebeğim!!! @britishvogue @inezandvinoodh.”

İş kadını, sansasyonel Super Bowl performansı öncesinde konuştu. ELLE Dergisi anneliğin hayatını nasıl derinden değiştirdiği hakkında. “Anne olmak sadece hayatımdaki ilhama katkıda bulundu. Değerli “ben” zamanını en üst düzeye çıkaran verimli bir rutin ile tam ihtişam arasındaki dengeyi bulmam gerekti, çünkü bu renkli yaratıcı süreçten gerçekten zevk alıyorum,” diye coşkuyla söyledi o sırada Rihanna. En son, sevimli bir paylaşım yaptı. fotoğraf seti 5 Mart’ta Instagram aracılığıyla oğlunun. Oscar adayı şarkısı “Lift Me Up”ı seslendirdi ve daha sonra partiden sonra payetli bir ekin üst ve eteği salladı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/22/rihanna-shops-baby-items-la-second-pregnancy-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir