Rihanna Hazırlanmak İçin Beyonce’nin Super Bowl İlk Yarı Gösterisini İzledi – Hollywood Life


Rihanna Hazırlanmak İçin Beyonce'nin Super Bowl İlk Yarı Gösterisini İzledi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Kevork Djansezian/AP/Shutterstock

Rihanna izlediğini söylüyor Beyoncékendi performansı için hazırlanırken Super Bowl devre arası şovu! “Aman Tanrım – evet! 34 yaşındaki süperstar yeni podcast’te Beyonce’nin devre arası performanslarını birkaç kez izledim” dedi. Nate Burleson ile SüreçEmmy ödüllü ve emekli NFL yıldızının ev sahipliğinde Nate Burleson, oyundan önce yayınlandı. “O bir canavar ve tamamen başka bir seviye. Sadece ilham almak için, gerçekten, ”diye ekledi Barbadoslu, beş yıldaki ilk performansından önce.

Beyoncé, 2013’te devre arası gösterisinin başında yer aldı ve ilk birkaç albümünden bir dizi hit seslendirdi. Fena halde aşık, doğum günüVe 4. Bununla birlikte, uzun zamandır beklenen (ama beklenmedik) olarak herkesi konuşturan vurgu Kaderin Çocuğu ile birleşme Kelly Rowland Ve Michelle Williams “Single Ladies” için Beyonce’ye katılmadan önce “Bootylicious” ve “Independed Women” şarkılarını seslendirmek için katılanlar. Houston yerlisi, büyük NFL etkinliğinde, sırasında “Formasyon” yapmak için sürpriz bir kamera hücresi yaptığında bir kez daha ortaya çıktı. soğuk oyun2016 yılı – çıkış single’ı Limonata.

Rihanna Hazırlanmak İçin Beyonce'nin Super Bowl İlk Yarı Gösterisini İzledi – Hollywood Life
Beyonce ve Rihanna, 2007’den kalma bir fotoğrafta görülüyor. (Kevork Djansezian/AP/Shutterstock)

Nadir, samimi sohbette, yeni anne Rihanna ayrıca, kadınların beğendiği yüksek basınçlı devre arası şovunu yapmaktan “korktuğunu” itiraf etti. Madonna Ve jane jackson ayrıca başlık. “Çok korkutucuydu! Beklenmedik bir şeydi, oğlum sadece 3 aylıktı. [when I said yes]”dedi, erkek arkadaşı olan ilk çocuğuna atıfta bulunarak A$AP Kayalık. “7 yıldır performans göstermiyorum, 2016 benim son turnemdi – benim için orada sahneye çıktığımı son hatırladığım oydu. Özlüyorum,” diye düşündü, albümüne bir selam vererek. Anti“Çalışma” dahil Drake.

“Sıfırdan Super Bowl’a geri dönmek biraz çılgınlık! Bir meydan okuma beni heyecanlandırıyor ve benim için asıl itici güç buydu… Sadece harika bir şov sergilemek ve bundan zevk almak istiyorum. Baskının beni yenmesini istemiyorum,” diye ekledi Rihanna.

Super Bowl, 12 Şubat Pazar günü FOX’ta yayınlanacak.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/12/rihanna-watched-beyonce-superbowl-halftime-show-prepare-podcast/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir