Rihanna Göbek Göbeği, Kısa Üstü ve Kot Pantolonuyla ASAP Rocky: Fotoğraflar – Hollywood Life


Rihanna Göbek Göbeği, Kısa Üstü ve Kot Pantolonuyla ASAP Rocky: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Thecelebrityfinder/MEGA

Büyüyen bir bebek yumruğundan asla utanmamalı, Rihanna erkek arkadaşıyla dışarı çıkmak için çizgili bir mahsul üst ve kot pantolon giydi A$AP Rocky 15 Mart Çarşamba günü! Batı Hollywood’da çekilen fotoğraflarda, RiRi mavi ve kırmızı yakalı kısa üstünü salladı ve gezi için kot pantolonla eşleştirdi. Bir çift güneş gözlüğü ve bir saat taktı ve bir araca doğru ilerlerken rapçi ile sevgiyle el ele tutuştu. Rocky yeşil kapitone bir yelek, kırmızı kareli gömlek ve grafik tişört giydi ve şarkıcıyla mutlu bir şekilde yürürken kendi güneş gözlüklerini ayarlamak için uzandı. Bildirildiğine göre Maxfields’tan ayrılıyorlardı.

Rihanna ve ASAP Rocky
Sıçrama Haberleri

“Şemsiye” ve müstakbel iki çocuk annesi için yoğun bir zaman oldu. 12 Mart Pazar günü Akademi Ödülleri’nde Oscar adayı şarkısının performansında yer aldı ve geçen ay Super Bowl İlk Yarı performansı sırasında ikinci hamileliğini duyurdu. Rocky, seyirciler arasından ünlü kız arkadaşına şampanya kadehi kaldırırken görüntülendi.

Ancak şarkıcı için her şey yolunda gitmedi. Şubat ayında bir Instagram yorumunda bebek oğluna “çok iyi” dediği için Şubat ayında tartışmalara yol açtı. Ve Kasım ayında, davet ederek başka bir tartışmalı hamle yaptı. Johnny Depp Savage X Fenty defilesinde yer alacak – daha önce eski sevgilisi tarafından aile içi şiddet iddialarına rağmen Chris Brown. Rocky ile görünüşte tırmanan sorunlu ilişkiler geçmişi, 2021’de bir silahlı saldırıyla bağlantılı olarak 2022’de LAX havaalanında tutuklandı.

Rihanna Göbek Göbeği, Kısa Üstü ve Kot Pantolonuyla ASAP Rocky: Fotoğraflar – Hollywood Life
Rihanna, A$AP Rocky ile kol kola yürüyor. (Ünlü bulucu/MEGA)

Yine de anneliğe ikinci kez baktığında, bunun ona “ilham veren” bir şey olduğunu itiraf ediyor. “Anne olmak sadece hayatımdaki ilhama katkıda bulundu” dedi. ELLE Şubatta. “Değerli ‘ben’ zamanımı en üst düzeye çıkaran verimli bir rutin ile tam bir ihtişam arasındaki dengeyi bulmam gerekiyordu çünkü bu renkli yaratıcı süreçten gerçekten keyif alıyorum.”

“Rihanna’nın her şeyi dengeleyebilmesinin sırrı, her alanda arkasında olduğu ve Rocky’nin de dahil olduğu harika ekibi; O onun MVP’si, ”dedi içeriden biri HollywoodYaşamı ÖZEL olarak Kasım 2022’de.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/15/rihanna-baby-bump-crop-top-jeans-pda-asap-rocky-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir