Rihanna Geç Gece Tarihinde En Kısa Zamanda Rocky’den Öpüşmenin Keyfini Çıkarıyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Rihanna Geç Gece Tarihinde En Kısa Zamanda Rocky'den Öpüşmenin Keyfini Çıkarıyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: ROKA / BACKGRID

rihanna34 ve A$AP Kayalık, 33, ebeveyn olarak yeni bir hayata ve onunla birlikte gelen geç gecelere uyum sağlıyor! Ünlü ikili, 3 Ağustos’ta New York’ta saat 4:00’te sessiz sokaklarda gezinerek, yalnız başına kazanılmış bir zamanın tadını çıkardı. Rocky eğilip yeni bebeğinin annesini öperken ve yüzündeki mutlu ifadeye bakılırsa, RiRi onun sevgisini aldığı için mutluydu.

Rihanna Geç Gece Tarihinde En Kısa Zamanda Rocky'den Öpüşmenin Keyfini Çıkarıyor: Fotoğraflar – Hollywood Life
Rihanna ve A$AP Rocky, NYC’de hassas bir anı paylaşıyor. (ROKA / ARKA GRİD)

Fenty Beauty maven, Rocky ile ıssız sokaklarda yürürken neredeyse bir maksi eteğe benzeyen siyah bol pantolonları salladı. Saçlarını başının üstünde dağınık bir topuz yaptı ve siyah bir kapüşonlu ve basit küpeler taktı. Diğer resimlerde, “Umbrella” şarkıcısı da geç saate rağmen güneş gözlüğü taktı.

Rocky, siyah bir kapüşonlu, siyah pantolon ve siyah spor ayakkabılarla onun yanında ikiz oldu. Çift el ele tutuştu, rapçi gülümserken bir noktada onu yanağından öpmek için yakına çekti. Rihanna ve sevgilisi, 13 Mayıs’ta ilk çocukları olan bir erkek çocuğunun doğumundan bu yana bir çift olarak yeni bir seviyeye ulaştılar.

Çifte yakın bir kaynak, “Rocky her şeydi” dedi. HollywoodYaşam AYRICA Haziran ayına özel. “Arkadaşlarına, bunu onun yanında kimseyle yapmayı hayal edemediğini söyledi, çok destekleyici ve sevgi dolu. Oğullarını tuttuğunu görmek, onu yepyeni bir şekilde sevmesini sağlıyor, ”dedi içeriden biri.

Ek yorumlarda ayrı bir içeriden, çiftin doğum üzerinde bağ kurduğunu doğruladı. Ayrı bir kaynak, “Rihanna, Rocky’nin hiç bilmediği tamamen farklı bir yönünü gördü” dedi. “Oğullarını bu dünyaya kabul ettiklerinden beri ona daha da aşık oldu ve Rocky ile oğullarının bağını gördüğü her an için can atıyor.”

Rocky’nin bebek gelmeden önce LAX havaalanında Nisan ayında tutuklanması da dahil olmak üzere birkaç beklenmedik zorluğa rağmen, bir çift olarak sağlam kaldılar. Rihanna, Avrupa’daki performanslarında da onu desteklediği için inanılmaz bakışlarla sallandı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/04/rihanna-asap-rocky-kiss-nyc-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir