Rihanna, Ebeveynlikten Sonra En Kısa Zamanda Kayalıklara ‘Varlık Ediyor’ – Hollywood Life


Rihanna ASAP Rocky


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Vianney Le Caer/Invision/AP/Shutterstock

rihanna34 ve rapçi A$AP Kayalık33 yaşındaki, 13 Mayıs’ta ilk çocukları olan erkek bebeklerini karşıladılar. Babalar Günü’nden önce, Rihanna’ya yakın bir ÖZEL KAYNAK, şunları söyledi: HollywoodYaşam çiftin ilişkisi, oğullarının doğumunun ardından her zamankinden daha güçlü oldu.

Rihanna ASAP Rocky
ASAP Rocky ile Rihanna (Vianney Le Caer/Invision/AP/Shutterstock)

“Rihanna, Rocky’nin hiç bilmediği tamamen farklı bir yönünü gördü. Oğullarını bu dünyaya kabul ettiklerinden beri ona daha da aşık oldu ve Rocky ile oğulları arasındaki bağı görmenin her anını besliyor” dedi.

“Rihanna, Rocky’nin yeğenleri ve yeğenleriyle ne kadar yakın olduğunu biliyor ve bu yüzden onunla ebeveynliğin nasıl olacağına dair bir fikir edinebildi, ancak hiçbir zaman şimdiki kadar mükemmel olmadı. Rocky, Rihanna’nın yanından bir kez olsun ayrılmadı ve oğullarına elinden geldiğince bakmasına yardım ediyor” diye devam ettiler.

Yeni doğan bebeklerini halkın gözüne sokmaya gelince, hit yapımcılar işleri olabildiğince yavaş almaya karar verdiler. “Babalar Günü için arkadaşlarını ve ailelerini bir araya getirmeyi planlıyorlar ama henüz bebeği dışarı çıkarmayı düşünmüyorlar. Yeterince yaşlı olmadığından değil, ama paparazzilerle bir şeyleri riske atmak istemiyorlar, bu yüzden gizli kalıyorlar. Rihanna’nın Rocky için planladığı birkaç hediye var ama aşırıya kaçan bir şey yok. Kaynak, hala yeni normallerine uyum sağlıyorlar ve işleri olabildiğince kolaylıkla alıyorlar” dedi.

İki kaynak daha anlattı HollywoodYaşam SADECE A$AP Rocky, Rihanna doğum yaptıktan sonra bebeğe çok büyük bir destek sistemi oldu, hatta bez değiştirmeyi teklif etti. “Rocky her şeydi. Arkadaşlarına, bunu onun yanında kimseyle yapmayı hayal edemediğini, onun çok destekleyici ve sevgi dolu olduğunu söyledi. Oğullarını tuttuğunu görmek, onu yepyeni bir şekilde sevmesini sağlıyor, ”dedi içeriden biri.

“Umbrella” şarkıcısı ve A$AP, birkaç yıl yakın arkadaş olduktan sonra 2020’de çıkmaya başladı. Heyecan verici hamilelik haberlerini Ocak 2021’de New York’ta modaya uygun bir fotoğraf çekimi ile duyurdular.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/18/rihanna-asap-rocky-baby-fathers-day/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir