Rihanna Doğumdan Beri 1. Fenty Videosunda Görünüyor: İzle – Hollywood Life


rihanna şimdi makyaj ve cilt bakım serisi Fenty Beauty’yi yeni bir anne olarak tanıtıyor! 1 Temmuz 2022 Cuma günü yayınlanan bir Youtube videosunda, “Umbrella” şarkıcısı yeni, sınırlı sayıda yaz dudak parlatıcısını sergiledi. 34 yaşındaki arsız klipte, saçlarını bir dizi sevimli uzay topuzları ve örgüler halindeyken dudaklarına “Peach Pout” renginde parlak bir krem ​​​​bombası uygularken. Arka planda ağır baslı bir parça çalarken kameraya gülümseyerek bir dizi poz verdi.

rihanna
Rihanna (Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock)

Bu görünüm, güzellik moğolunun ilk kez doğum yapmasından kısa bir süre sonra geldi! Rihanna, erkek bebek olan ilk çocuğunu Mayıs ayında erkek arkadaşı ASAP Rocky ile karşıladı. Rihanna ve rapçi, uzun süreli bir dostluktan sonra 2020 yılında bir araya geldi. Ocak 2021’de çift, Rihanna’nın New York’ta dışarıdayken bir hamile fotoğraf çekiminin fotoğraflarını yayınlayarak beklediğini açıkladı.

konuşan ÖZEL KAYNAK’a göre HollywoodYaşam, Rihanna ve ASAP Rocky, oğullarının gelişinden sonra her zamankinden daha fazla aşık oldular ve ASAP, baba olma konusunda ciddi bir adım attı. “Rihanna, Rocky’nin hiç bilmediği tamamen farklı bir yönünü gördü. Oğullarını bu dünyaya kabul ettiklerinden beri ona daha da aşık oldu ve Rocky ile oğullarının birbirine bağlandığını görmenin her anını besliyor” dedi.

“Rihanna, Rocky’nin yeğenleri ve yeğenleriyle ne kadar yakın olduğunu biliyor ve bu yüzden onunla ebeveynliğin nasıl olacağına dair bir fikir edinebildi, ancak hiçbir zaman şimdiki kadar mükemmel olmadı. Rocky, Rihanna’nın yanından bir kez bile ayrılmadı ve oğullarının bakımına elinden geldiğince yardım ediyor” diye eklediler.

Başka bir ÖZEL KAYNAK bu iddiaları destekledi HollywoodYaşam Mayıs 2022’de ASAP’ın babalık içgüdülerini övdü. “Rocky her şeydi. Arkadaşlarına, bunu onun yanında kimseyle yapmayı hayal edemediğini, onun çok destekleyici ve sevgi dolu olduğunu söyledi. Oğlunu tuttuğunu görmek, onu yepyeni bir şekilde sevmesini sağlıyor” dedi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/02/rihanna-fenty-beauty-campaign-watch/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir