Rihanna, Destansı Super Bowl İlk Yarı Gösterisinden Sonra Eğilebilir


Gerçek olalım: Bunun için geldiniz.

Philadelphia Eagles ve Kansas City Chiefs, 12 Şubat’ta Super Bowl LVII’nin ilk yarısını oynamayı bitirdikten sonra, gecenin gerçek oyuncusu ilgi odağı oldu. Rihanna Devre arası şovu için Arizona, Glendale’deki State Farm Stadyumu’ndaki sahaya çıktı. Ve evet, bir elmas gibi parlıyordu.

Ateşli bir topluluk içinde Rihanna, “Bitch Better Have My Money”, “Where Have You Been”, “Only Girl (In the World),” “We Found Love” ve “” gibi hit şarkılarından oluşan bir karışık performans sergiledi. Kaba Çocuk.” Ardından “Work”, “Wild Thoughts”, “Pour It Up”, “All of the Lights” ve “Run This Town” gibi hayranların favori şarkılarına geçti ve bir şarkıdan diğerine geçişler öncekinden daha yumuşaktı. limuzin. Ama hepsi bu değildi. Dokuz kez Grammy kazanan, “Umbrella” ve “Diamonds” gibi şarkılar da söyledi.

Elbette epik performansı kimseyi şaşırtmamalı. Ne de olsa Rihanna gerçekten unutulmaz bir gösteri sunmak için çok çalıştı, çalıştı, çalıştı, çalıştı, çalıştı.

17 yıllık emeği 13 dakikaya sığdırmaya çalışıyorsunuz, bu yüzden çok zor. Nadeska 9 Şubat’ta bir Apple Music İlk Yarı Gösterisi basın toplantısında. “Bazı şarkıları bu yüzden kaybetmek zorunda kaldık ve sorun olmayacak. set listesinin sürümleri şu anda.”

Bu muhteşem performansın ardından hayranlar Rihanna’ya neredeydin diye sorabilir. Ama dürüst olmak gerekirse, 34 yaşındaki oldukça meşguldü. RiRi, Fenty imparatorluğunu büyütmenin yanı sıra ilk çocuğunu A$AP Kayalık Sonbahar.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364689/rihanna-can-take-a-bow-after-her-epic-super-bowl-halftime-show?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir