Rihanna, Bir Arkadaşıyla Akşam Yemeğine Çıkarken Transparan Payetli Pantolonunu Sallıyor – Hollywood Life


rihanna


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: ShotbyNYP / BACKGRID

Rihanna 1 Haziran Perşembe günü bir arkadaşıyla akşam yemeğine çıkarken parıldadı. 35 yaşındaki şarkıcı, Santa Monica’daki Giorgio Baldi’de bir arkadaşıyla bir süre buluşurken şeffaf, payetli tozlukları salladı. Gezi, Rihanna ile ikinci çocuğunu doğurmaya hazırlanırken geldi. A$AP Kayalık, 34. Şarkıcı, restorana gelirken görüldüğünde muhteşem görünüyordu.

Rihanna, Bir Arkadaşıyla Akşam Yemeğine Çıkarken Transparan Payetli Pantolonunu Sallıyor - Hollywood Life
Rihanna, payetli pantolon ve kürk mantoyla dışarı çıkarken muhteşem görünüyordu. (ShotbyNYP / BACKGRID)

Payetli pantolonun yanı sıra Rihanna, film için uzun, kahverengi bir kürk manto ve bir tişört giydi. Vegas’ta Korku ve Nefret (ile Johnny Depp ünlü gonzo gazetecisi olarak Avcı S.Thompson). Görünümünü bir çift açık parmaklı yüksek topuklu ayakkabı ile tamamladı. Ayrıca elmas bir kolye ve büyük, yuvarlak küpelerle aksesuar olarak kullandı ve ışıltılı bir çanta taşıdı.

Gezi, “We Found Love” şarkıcısının, sadece bir çift göz alıcı beyaz çizme ve üzerinde “Prezervatif kullanın” yazan büyük beden siyah bir tişört giydiği bir çekimden bir dizi fotoğraf paylaştığı gün geldi. ön. Rihanna Bazı fotoğraflarda bebeğinin yumruğunu gösterdiği için bunun “eski” bir gömlek olduğuna arsızca başını salladı.

Rihanna, Bir Arkadaşıyla Akşam Yemeğine Çıkarken Transparan Payetli Pantolonunu Sallıyor - Hollywood Life
RiRi’nin bebek yumruğu, akşam yemeğinden çıkarken tişörtünün altında görüldü. (ShotbyNYP / BACKGRID)

Rihanna, Şubat ayındaki destansı Super Bowl devre arası performansı sırasında ikinci çocuğunu beklediğini açıkladı. Duyuru, ilk oğlunu karşıladıktan yaklaşık dokuz ay sonra geldi. RZA Athelston Mayers, Mayıs 2022’de 13 aylık. Super Bowl’da performans sergilemeyi kabul ettiğinde hamile olduğunu bilmediğini açıkladı. rağbet oyundan sonra.

İlk kez anne olduğundan beri, Rihanna bunun ne kadar inanılmaz bir deneyim olduğunu ve ebeveynliği ne kadar “güzel” bulduğunu anlattı. “Her şey bu. Daha önce hayatı gerçekten hatırlamıyorsun, bu şimdiye kadarki en çılgınca şey” dedi. moda.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/02/rihanna-sheer-sequined-pants-dinner-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir