Rihanna, A$AP Rocky’nin Viski Lansmanını Desteklerken Black Mini’yi Sallıyor – Hollywood Life


Rihanna, A$AP Rocky'nin Viski Lansmanını Desteklerken Black Mini'yi Sallıyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: TPG/HEDO / BACKGRID

Rihanna34, erkek arkadaşını destekledi A$AP RockyFleur Room’da onunla bir lansman partisine geldiğinde son projesi. Bash, yeni harmanlanmış Kanada viskisinin çıkışını kutladı. Mercer + Prens ve ikisi de uyumlu siyah moda kıyafetlerle dikkatleri üzerine çekti. RiRi, siyah bir ceket ve eldivenlerin altında önü açık olan uzun kollu siyah kadife bir elbiseyi salladı, 34 yaşındaki A$AP ise beyaz bir üst ve kot pantolonun üzerine siyah deri blazer tarzı bir ceket giydi.

Rihanna.  A$AP Rocky
Rihanna ve A$AP son gezilerinde. (TPG/HEDO / ARKA IZGARA)

“Sadakatsiz” şarkıcı, görünüme siyah bantlı siyah ayakkabılar ekledi ve gümüş bir kolye ve küpelerle aksesuarlandı. Ayrıca kırmızı ruj içeren ve saçlarını açık bırakan gurur verici bir makyaj sergiledi. A$AP, görünümüne siyah çizmeler ekledi ve ara sıra sigara gibi görünen bir şey içerken güneş gözlükleriyle aksesuar yaptı.

Rihanna, A$AP Rocky
Rihanna ve A$AP el ele tutuşuyor. (TPG/HEDO / ARKA IZGARA)

Muhabbet kuşları, bir kaldırıma çıktıklarında fırlatma yerinin dışında yürürken fotoğraflandı. El ele tutuştular ve etraflarındaki kameralara veya izleyicilere fazla dikkat etmediler. Yine de insanlar çifte hayranlıkla baktılar ve parti sırasında kesinlikle en çok dikkati çeken onlar oldu.

Rihanna ve A$AP’nin son gezisinden bir gün önce, dondurma randevusuna çıktıklarında manşetlere girdiler. Dondurma dükkanına gitmeden ve en sevdikleri tatlıyı yemeden önce, Los Angeles, CA’daki Issima adlı Avrupa esintili restoranı ziyaret ettiler. O gezi için yine şık kıyafetler giydiler, onun için siyah deri ceket ve pantolon ve onun için siyah deri ceket ve kot pantolon dahil.

Rihanna ve A$AP birlikte partilere veya akşam yemeklerine katılmadıklarında evde yeni oğullarıyla ilgileniyorlar. Gururlu ebeveynler, altı aylık bebek hakkında çok özel davrandılar ve henüz adını bile açıklamadılar, ancak bu, RiRi’nin son zamanlarda bir Savage X Fenty promosyon etkinliği sırasında onun üzerine fışkırmasını engellemedi. “[It’s] bölüm değil, yeni bir kitap gibi” dedi. Hollywood’a Erişim bebek sahibi olmakla ilgili. “Gözlerimin içine baktığında, tüm ruhum sanki… Havanın soğuk mu sıcak mı olduğunu anlayamıyorum,” dedi “Umbrella” şarkıcısı. “Tıpkı düşmek gibi, harika gibi.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/12/rihanna-black-mini-dress-asap-rocky-whisky-launch-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir