Rihanna, A$AP Rocky İle Tüm Yemeklerde Kısa Şortları Sallıyor – Hollywood Life


Rihanna, A$AP Rocky


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: ROKA / BACKGRID

rihanna, 34, New York, NY’deki Whole Foods’a yakın zamanda yaptığı bir gezi sırasında bebek sonrası vücudunu gösterdi ve harika görünüyordu! Şarkıcı, gezi sırasında erkek arkadaşı ve çocuğunun babası olarak mavi-siyah palto, siyah şort ve beyaz spor ayakkabının altına sarı bir bluz giydi. A$AP Kayalık, 33, onun yanında yürüdü. Ayrıca kıvırcık saçları döküldüğü için sarı bir beyzbol şapkası takmıştı.

Rihanna, A$AP Rocky
Whole Foods dışında Rihanna ve A$AP Rocky. (ROKA / ARKA GRİD)

Rocky de kendi şık kıyafetini giydi. Açık mor uzun kollu bir üst, eşleşen eşofman ve mavi, beyaz ve turuncu spor ayakkabılar içeriyordu. Yeni ebeveynlerden hiçbiri mağazanın dışına çıkarken kameralara dikkat etmedi ve Rihanna çoğu zaman başını aşağıda tutmayı başardı. İkisi de çanta taşıyordu ve “Sadakatsiz” şarlatan da bir şişe su taşıyordu.

Rihanna ve Rocky’nin en son market alışverişi, New York’ta bir akşam yemeği için dışarı çıkarken etkilemek için giyinmiş olarak fotoğraflanmalarından sadece birkaç gün sonra gerçekleşti. Yeni doğan bebeklerini gezi için evde tuttular ve yakın dururken birlikte yalnız zaman geçirmenin tadını çıkardılar. RiRi, siyah deri ceketin altına lacivert saten korse, uyumlu tayt ve topuklu ayakkabılarla göz alıcı görünürken, Rocky lacivert blazer ceketin altına mavi astarlı beyaz zilli tişört, uyumlu şort ve siyah beyaz spor ayakkabılarla gitti.

Rihanna, A$AP Rocky
Rihanna ve A$AP Rocky önceki bir etkinlikte rahatlar. (Deklanşör)

Yeni anne ve baba, erkek bebeklerini Mayıs ayında karşıladılar, ancak doğumdan beri onun hakkında çok özel davrandılar. Bir kaynak daha önce bize Rihanna’nın rahat ve korumalı olduğundan emin olmak istediğini ve ayrıca onu halka açmadan önce anne olmaya alışmak istediğini söyledi. Kaynak EXCLUSIVELY, “Hala çok genç ve hala anneliğe geçişi yönetiyor” dedi. HollywoodYaşam.

“Rihanna bebeğine karşı son derece koruyucu ve sadece seçkin bir grup yakın arkadaş ve aileyle onunla tanışmasına izin veriyor,” diye devam etti kaynak. “Birkaç istisna dışında, rihanna Özel hayatının çoğunu sosyal medyada paylaşan bir tip değildi. Öğreniyor ve her günü olduğu gibi alıyor ama kendini olabileceği en iyi anne olmaya adamış. Bu hayatının en önemli zamanı ve o bunu çok ciddiye alıyor.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/27/rihanna-shorts-whole-foods-asap-rocky-pics/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir