Rihanna, A$AP Rocky İle Randevu Gecesinde Siyah Deri Elbise Giyiyor – Hollywood Life


Rihanna, A$AP Rocky İle Randevu Gecesinde Siyah Deri Elbise Giyiyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: TheHapaBlonde/GAMR / BACKGRID

rihanna34 ve A$AP Kayalık, 33, New York, NY’deki Canary Club’daki son olaylı gezileri sırasında şık kıyafetler giydi. Rapçi beyaz bir tişört, bol yırtık açık mavi kot pantolon ve kırmızı bir beyzbol şapkası giyerken, şarkıcı siyah bir ceketin altına siyah deri mini elbisesini gösterdi. Ayrıca, beyaz slip-on ayakkabı ve kolyeler eklerken, saçlarını topladığı ve kolyelerle donattığı için görünüme siyah topuklu ayakkabılar ekledi.

Rihanna.  A$AP Kayalık
Rihanna ve A$AP Rocky randevu gecesi. (HapaSarışın/GAMR / ARKA GRİD)

Muhabbet kuşları, güvenlikleri onları sararken kulüpten ayrılırken kalabalığın arasında dışarı çıktı. Kameralara fazla dikkat etmediler ve Rocky sigara içiyor gibi göründüğü için rahat görünüyorlardı. Mayıs ayında ilk çocuklarını birlikte karşılayan iki ebeveyn için tek başına dışarı çıktığı nadir bir geceydi.

Rihanna, A$AP Rocky
Muhabbet kuşlarının son gezileri sırasında çekilmiş bir başka fotoğrafı. (HapaSarışın/GAMR / ARKA GRİD)

Rihanna ve Rocky, sadece bir ay önce Los Angeles, CA’da özel bir jetten indiklerinde yeni oğulları ile ilk kez görüntülendi. Yine de yeni doğan bebeği, taşıyıcısında otururken halkın gözünden uzak tuttular ve hızla jetten bir araca doğru yol aldılar. Çift, rahat görünen salon tarzı kıyafetler giyerken başlarını öne eğdi.

Sevinç paketlerini olabildiğince gizli tutmalarına rağmen, ünlü sanatçıların onun için bir anne ve baba olmaktan heyecan duydukları bildiriliyor. Özellikle Rihanna, görünüşe göre tüm odağını anne olmaya vermiş ve müziğini beklemeye almış. EXCLUSIVELY’den bir kaynak, “Şu anda odak noktası, yeni bir anne olmanın nimetini emmek ve Rocky ile küçük bir aile olarak bağ kurmak” dedi. HollywoodYaşam doğumdan birkaç ay sonra. “İnanılmaz bir ortaktı, şovlarla meşgul ve albümünü hazırlamakla meşgul ama çalışmıyorsa, onun yanında.”

Başka bir kaynak, “Rihanna’nın eli pek çok başka şeyde şu anda albümü arka planda kaldı” dedi. HollywoodYaşam ÖZEL ayrı yorumlarda. “Her zaman bir müzisyen ve sanatçı olacak ve albüm gelecek ama zamanlama doğru olana kadar gelmeyecek.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/10/rihanna-black-leather-dress-date-night-asap-rocky-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir