Rihanna, A$AP Rocky İle El Ele Tutarken Bikini Üstünü Salladı – Hollywood Life


Rihanna, A$AP Rocky İle El Ele Tutarken Bikini Üstünü Salladı – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: ShotbyNYP / BACKGRID

rihanna, 34, son seksi moda seçimiyle diğer hamile kadınlara ilham vermeye devam ediyor! Şarkıcı, erkek arkadaşı ve müstakbel bebeğinin babasıyla Barbados’ta akşam yemeğine çıkarken bebeğinin bakmasını sağlayan siyah anvelop bikini üstü ve kısa eteğiyle görüntülendi. A$AP Kayalık33. RiRi’nin uzun saçlarını topuz yapıp büyük halka küpelerle donattığı için muhabbet kuşları el ele tutuştu.

Rihanna, A$AP Rocky
Rihanna ve A$AP Rocky yemeğe çıkıyor. (@C.Pitt/S.king/246Paps / BACKGRID)

Rocky ayrıca gezi sırasında gri bir grafik gömlek, kot pantolon ve yeşil ve beyaz bir beyzbol şapkası içinde şık görünüyordu. Çift, eğlenceli zamanlarında birden fazla gülümsemeden edemedi ve birlikte rahatlamış göründüler.

Son akşam yemeği gezilerinden önce, Rihanna ve Rocky, Rihanna sevgilisi ve ailesiyle tekrar bir araya geldiğinde Barbados havaalanında fotoğraflandıkları için manşetlere çıktılar. Bebek yumruğunu saran çok renkli bir mini elbise içinde görüldü ve rapçi onu selamlarken ve çantaları tutarken yanındaydı.

Rihanna, A$AP Rocky
Rihanna ve A$AP Rocky önceki bir etkinlik sırasında. (Deklanşör)

Rihanna ve Rocky, her gün ilk çocuklarını birlikte karşılamaya hazırlar ve bu gerçekleşmeden önce mümkün olduğunca fazla zaman geçirmekten çekinmiyorlar. Süslü etkinliklerden sıradan öğle veya akşam yemeği gezilerine kadar, değerli neşe paketlerine ebeveyn olmadan önce birlikte vakit geçiriyorlar. Rihanna’nın hamile kıyafetleri, içlerinde ne kadar seksi ve kendinden emin göründüğüyle tüm kasabanın konuşması oldu!

Yakın tarihli bir söylenti Rocky’nin RiRi’ye sadakatsiz olduğunu iddia etse de, daha sonra yalanlandı ve romantizmlerinin her zamankinden daha iyi olduğu ortaya çıktı. “rihanna ve Rocky çok iyi,” dedi bir kaynak ÖZEL HollywoodYaşam Ocak’ta “İlişkilerinin aldığı ilgi yoğun, bu yüzden oldukça alçakgönüllü oynamaya çalışıyorlar, ama yine de birlikte çok mutlular.”

rihanna Şu anki erkek arkadaşının son erkek arkadaşı olmasını gerçekten istediği için çıktığı kişiye hızla aşık oluyor, ”dedi ikinci bir içeriden de ÖZEL. “Sadece kiminle çıktığı konusunda hisleri var ve bunu kimse bozamaz ama çıktığı kişi ve şu an itibariyle A$AP ile ilişkisi sağlam.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/17/rihanna-bikini-top-barbados-holding-hands-asap-rocky-pic/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir