Rihanna 2022’de Oscar Partisi’nde: Transparan Elbiseli Bebek Kabarıklığını Gösterdi – Hollywood Life


Rihanna’nın bebek yumruğu Oscar gecesinde tam ekrandaydı. Şarkıcı, Jay-Z’nin Chateau Marmont’taki Oscar partisinde şeffaf bir elbiseyle büyüyen karnını göstermeye devam etti.

Rihanna’nın hamile modası saltanatı devam ediyor. 34 yaşındaki “Diamonds” şarkıcısı, gecede transparan elbisesiyle göz kamaştırdı. JAY Z ve Beyonce’nin 27 Mart’ta Oscar partisi. Elbisenin üst kısmı, Rihanna’nın giydiği bandeau sutyen dışında tamamen şeffaftı. Rihanna, başka bir sansasyonel kıyafetle yumruğunu açmaya devam etti.

rihanna
Rihanna, parti sonrası JAY-Z ve Beyonce’nin Oscar’larına gelir. (Arka ızgara)

Elbisenin etek kısmı siyah pulluydu. Rihanna’nın saçları Oscar sonrası etkinlik için düzdü ve uyluklarının üzerine düştü. Şarkıcı ve makyaj patronu bir güvenlik görevlisi tarafından partiye girerken görüldü ve tek başına uçuyor gibi görünüyordu. A$AP Kayalık gece için.

Annelik modası söz konusu olduğunda Rihanna oyunu değiştirdi. Şarkıcı, hamileliği boyunca büyüyen yumruğunu göstermekten hiç çekinmedi. New York sokaklarında çekilen bir dizi fotoğrafta çıplak bebek yumruğunu ilk kez göstererek hamileliğini özellikle duyurdu. Rihanna, yumruğunu göstermek için açılan pembe bir şişme kaban giydi. Mücevherlerle süslenmişti ve üzerinde yıpranmış bir kot pantolon vardı.

Rihanna, Oscar onuruna verdiği geceden sadece iki gün önce Los Angeles’ta bebek kıyafetleri alırken görüntülendi. Gezi için açık pembe bir gömlek ve beyaz şort salladı. Rihanna, erkek mi yoksa kız mı olacağını doğrulamadı, ancak Mart ayının ortasında Target’tan bebek elbiseleri seçiyor gibiydi.

rihanna
Rihanna, Oscar’ın partisinden sonra şeffaf bir elbiseyle bebeğinin yumruğunu ortaya çıkardı. (Arka ızgara)

Bu, hem Rihanna hem de A$AP Rocky’nin ilk çocuğu olacak. HollywoodYaşam A$AP Rocky’nin Rihanna’nın hamileliği boyunca mükemmel bir destek sistemi olduğunu ÖZEL OLARAK öğrendi. “Kayalık muazzam bir yardım oldu ve rihanna nasıl adım attığını çok takdir ediyor, ”dedi kaynağımız. “Sırtını ve ayaklarını ovmak, onunla tüm doktor randevularına gitmek ve ihtiyacı olduğunda ayak işlerini yapmak gibi tüm normal babalık görevlerinde onun yanındaydı.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/03/28/rihanna-oscars-after-party-2022-dress-baby-bump-photos/

Yorum yapın