Rihanna 2 Numaralı Bebeğe Hamile – Hollywood Life


riri


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

pop ikonu Rihanna resmen ikinci çocuğunu bekliyor! Esmer güzel, ikinci hamileliğini benzersiz ve tarihi bir şekilde duyurdu: 12 Şubat 2023’te Super Bowl devre arası performansı sırasında büyüyen karnını paylaşarak. Arizona, Glendale’deki State Farm Stadyumu’nun yukarısında. Yedek dansçılarının hepsi beyaz, büyük beden takımlar giymişti ve her zamanki tarzının sessiz bir versiyonu gibi görünen bir şekilde dans ederken, hayranları, ailesine potansiyel yeni ekleme hakkında spekülasyon yapmaya başlamak için sosyal medyaya gitti. Bir temsilci haberi doğruladı, başına hollywood muhabiri, performansın ardından.

Şarkıcı daha önce bir röportaj sırasında performansa “birini getireceğini” söyleyerek dalga geçmişti. TNate Burleson ile Süreç dijital ses dosyası. Birini getirmeyi düşünüyorum! Göreceğiz,” dedi.

İkinci bir çocuğun haberi, Fenty Beauty’nin kurucusunun 13 Mayıs 2022’de bir erkek bebek doğurmasından yaklaşık dokuz ay sonra gelir. Riri ve erkek arkadaşı, A$AP Kayalık Yıllarca romantik söylentilerden kaçtıktan sonra oğullarını karşıladı. Yıldıza yakın bir kaynak, ilk çocuğunun doğumuna kadar geçen süreyi anlattı. HollywoodYaşamı Rihanna hamileliği boyunca aktif kalmaya kararlıydı. “Rihanna Bu hamileliği oturarak yapmıyor ve yapması gerektiğini hissetmiyor çünkü sağlıklı ve aktif bir hamile kadın” dediler o sırada. “Hamile olmanın güzel olabileceğini göstermekten gurur duyuyor, bunu şimdiden yaptı.”

riri
Rihanna ikinci çocuğuna hamile. (Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock)

Riri ilk hamileliğini değerli bir bebek yumruğuyla duyurdu Fotoğraf 2 Şubat 2022’de, oğlunun doğumundan yaklaşık üç ay önce. “Çete kara tarih ayına nasıl geldi,” diye fotoğraf atlıkarıncasına resim yazısı yazdı. Fotoğraflardan birinde sevgilisi hamile kız arkadaşının alnına öpücük kondururken resmedildi. Çok tatlı!

@rihanna

saldırıya uğradı

♬ orijinal ses – Rihanna

Rihanna, yeni bir anne olduğundan beri ebeveynlik ve annelik hakkında konuştu. O bile söyledi Ekstra TV anne olmanın, özellikle 2023 Super Bowl İlk Yarı şovunda performans gösterme zorluğunu üstlenme konusunda ona birden fazla şekilde ilham vermesi. “Şimdi ya da hiçmiş gibi hissediyorum, gerçekten. “Umbrella” hit yapımcısı, anne olduğunuzda, süper gücünüzün diğer kısımlarını serbest bıraktığınız veya kilidini açtığınız, üstlenebileceğinizi veya her şeyi yapabileceğinizi hissettiğiniz garip şeyler oluyor, dedi. “Görevi üstlenmek istedim ve beni tekrar sahneye çıkmaya zorlayacak bir şey yapmak istedim.”

Grammy ödüllü, oğlunun bir videosunu ilk olarak 17 Aralık’ta, aracılığıyla kamuoyuna açıkladı. TikTok. Videonun çekildiği sırada Rihanna oğlunun adını açıklamasa da sevimli gülümsemesini sergiledi. Yeni doğan bebeğin kıkırdadığı ve cıvıldadığı görüldü, gururlu anne çocuğunun huşu içinde nefesini tuttu. Hayranlarının çoğu, klibe fışkırmak için gönderinin yorumlar bölümüne gitti. Bir hayran, “O küçük adam annesinin RIHANNA olduğunun farkında bile değil,” diye yazarken bir başkası “BU ROCKY’NİN EYESSSSS’İ” diye söze girdi. Riri’nin arkadaşı paris hilton hatta iyi dileklerini iletti ve “Senin adına çok mutlu” yazdı.

Rihanna’nın ikinci bebeğini beklediğine dair söylentiler, 17 Aralık 2022’de şarkıcı ve A$AP’ın Malibu sahilinde fotoğraf çekimi yaparken görüntülenmesiyle ortalıkta dolaşmaya başladı. Bomba, tek renkli siyah bir elbiseyi salladı ve görünüşe göre hafif bir bebek yumruğu vardı. Şubat ayına gelindiğinde, bu çıkıntı, dramatik kırmızı Super Bowl takımının altından açıkça görünecek kadar büyümüştü.

O sırada haberler karşısında sessizliğini bozmasa da, ikinci kez güzel anne ayı için tebrikler kesinlikle!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/12/rihanna-pregnant-baby-no-2/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir