Ricky Martin, Aleyhindeki Davanın Reddedilmesinin Ardından Sahneye Döndü


Ricky Martin müzikle iyileşmeye başlamaya hazır.

Hakkında açılan bir taciz davasının mahkemede düşmesinden sadece bir gün sonra şarkıcı, Los Angeles’taki Hollywood Bowl sahnesinde LA Filarmoni ile özel bir konser için sahne aldı.

50 yaşındaki Martin, 23 Temmuz’da izleyicilere “Bu güzel bir akşam olacak” dedi. İnsanlar. “Tek istediğim tüm dertlerini unutman. Sevgiye ve ışığa odaklanmanı istiyorum.”

Akşam boyunca, Martin’in neşesi yerindeydi, bonbonunu sallayarak ve “Cup of Life”, “She Bangs” ve “Livin’ La Vida Loca” gibi en büyük hitlerini yayınladı.

Bu ayın başlarında Martin ensestle suçlandı, takip ve taciz kendisine karşı geçici bir yasaklama emri verilmiş olan yeğeni tarafından. (Martin’in avukatları daha sonra E!’ye yaptıkları açıklamada, geçici kararın “Mahkeme tarafından uzatılmadığını” söyledi.) Ancak yeğeni, 21 Temmuz’daki duruşmada Martin aleyhindeki iddialarını geri çekti.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339234/ricky-martin-returns-to-the-stage-after-nephew-s-case-against-him-is-dismissed?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir