Ricky EJ’yi Tokatladı ve Gina’ya Karşı Duygularını Açıklamaya Başladı – Hollywood Life


Joshua Bassett


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Disney+

Gina, babasının mektubunu ondan bir sır olarak sakladığı için EJ’ye anlaşılır bir şekilde kızgın. Provalardan sonra onunla konuşacağını söylüyor ama şu anda Anna’yı oynamaya odaklanmak istiyor. Bununla birlikte, Gina kalbini koluna takıyor ve dikkat eden herkes onun şu anda EJ hakkında nasıl hissettiğini biliyor.

EJ, şovu kaydetmeleri ve Corbin ile Channing’e tüm realite şov dramalarını vermeleri gerektiğini açıklıyor. EJ işleri biraz fazla şekerle kaplıyor, bu yüzden Carlos “sıkıcı” olduklarını söylüyor. STAT dramasını güçlendirmeleri gerekiyor ve Carlos’un bir planı var: Sığ Gölün Gerçek Kampçıları. Tüm karakterleri planlamış. Her birinin oynayacak çok özel bir rolü var.

Frankie J. Rodriguez
Frankie J. Rodriguez Carlos olarak. (Disney+)

Kesin olmak gerekirse, her şey bombalar, ihanetler ve sürtük tokatlarıyla ilgili. Kourtney “Yargılı Kişi”, Ricky “Terk Edilmiş Eski”, Ashlyn’in “Karanlık Geçmişi”, Maddox “Ağlayan”, Gina “Akıllı Söze Sahip Olan”, EJ “Yanlış Sebepler İçin Burada, ” Jet, “Kötü Çocuk”, Val “Küçültme” ve Carlos “Köstekçi”.

EJ, Gina’ya sloganının “beni başlatma” olduğunu söyler. Gina doğaçlama yapamayacağını iddia ediyor ama “Ve yapmamalısın” diyerek karşılık vermekten çekinmiyor. Ricky’ye bu hızlı kaydırma oldukça iyi bir seçim. Carlos, gün için 4 hedefi olduğunu vurguluyor: birinin ağlaması, birinin tokat atması, birinin içki fırlatması ve birinin skandal bir şey söyleyerek sıcak mikrofona yakalanması gerekiyor.

Ricky tokat EJ

Carlos, herkese tokat atmayı öğretir, bu sanatta yüksek bir sanattır. Gerçek Ev Kadınları dünya. Ricky ve EJ bir şekilde birlikteler ve işler pek iyi gitmiyor. Carlos, Ricky ve EJ’nin bu senaryoyu aktörler olarak düşünmelerini istiyor. EJ, Ricky’nin “sevdiği” kadını çaldı. Biraz burnuna, Carlos.

“Gina’yı mı kastediyorsun? Çünkü o EJ’nin kız arkadaşı ve onu çaldı. Ya da sahte bir senaryoda onu çalmış olurdum, ”diyor Ricky beceriksizce. EJ yüksek alarmda. Bir şey olduğunu biliyor yukarı Ricky ile.

HSMTMTS
‘HSMTMTS’de EJ, Ricky ve Gina. (Disney+)

“Evet ben bunu beğendim. Bazen bu sahte senaryoda yıllarca onun için bir meşale tuttunuz” diyor EJ. “Ormanda onunla kaybolmuş gibi bile davranıyorsun ve sonra şimdi garip çünkü bana aşıkmış gibi…” EJ 1.0 geliyor dışarı. Aniden Ricky, EJ’ye gerçekten tokat atar. Ağzımdan çıkan hıçkırık.

Carlos, Maddox ve Ashlyn’e geçer. Aynı adama aşıkmış gibi davranmalarını istiyor. Jet’i seçer, bu da Maddox ve Jet kardeş olduğu için bunu daha da garip hale getirir.

Channing geri döner, bu sefer onsuz Corbin Bleu. Kourtney, Gina’ya EJ’ye neler olduğunu sorar Gina, EJ’nin Val ile bir şeyler hakkında konuştuğundan endişelendiğini açıklar. Bu konuda bilinçli.

Carlos kısa süre sonra genç kızlara kendi Sığ Gölün Gerçek Kampçıları plan. Kourtney ve Gina, Gina’nın Kourtney’e bir içki fırlatmasıyla Carlos’un listesindeki ilk kontrolü almaya karar verirler. Jet provalar sırasında sahnelerden birini sabote eder, bu yüzden Carlos ayağa kalkar ve bir dakika içinde listesinden bir çığlık ve bir tokat çıkarmayı başarır. Dara Reneé’nin teslim “ne bir bebek” ihtiyacım olduğunu bilmediğim her şey.

Gina ve Ricky günün son şarkısına sahipler. Carlos, Ricky’ye Gina’ya “Terk Edilmiş Ex” olarak “çözülmemiş hisleri” olduğunu hatırlatır. Carlos, Gina’ya “EJ’ye işkence ederek eğlenmesini” söyler. Gina kendinden emin bir şekilde, “Bunu yapabilirim,” diyor. EJ, Sven kılığında içeri girdiğinde Gina için bunu daha da kolaylaştırıyor.

Ricky & Gina’nın Performansı Soruları Getiriyor

Gina ve Ricky “Aşk Hakkında Ne Biliyorsun?” Bu anında ikonik Lise Müzikali: Müzikal: Dizi müzikal numara. Gina ve Ricky’nin kimyası? PALPABLE. Kourtney, Carlos, EJ ve odadaki diğer herkes burada neler olup bittiğinin farkına varır. Sonunda, Ricky ve Gina birbirlerine çok uzun süre bakarlar – ve kameraya yakalanırlar. Gina bundan sonra hızla odadan çıkar.

Sofya Wylie
Gina olarak Sofia Wylie. (Disney+)

Ricky gösteriden sonra fırtınalar koparır. EJ Gina’yı yakaladığında, “tamamen farklı yazlar” geçiriyormuş gibi hissettiğini itiraf ediyor. EJ’nin şansı var ama yine de ona St. Louis’den bahsetmiyor.

Ashlyn, Ricky’nin müzikal tiyatro dünyasındaki ilerlemesinden “etkilendiğini” itiraf ediyor. Val, Ricky’nin “gerçekten kalp hastası” olduğuna inanıyor. Ashlyn, Ricky ve Gina’nın geçmişleri olduğuna dikkat çekiyor. Val, Ricky’nin “yüceltilmiş özlemin” mükemmel bir örneği olduğunu düşünüyor. Ashlyn, Val’in karakterde olup olmadığını bilmiyor, ama her iki durumda da yerinde.

Ricky The Barn’a döner ve Gina ile karşılaşır. İlk yazının erkek arkadaşıyla ilk kavgasını, aslında “ilk erkek arkadaşı sırrını” içereceğini düşünmediğini söyler. Ricky, “sadece ne hissettiğini söylememenin gerçekten zor” olabileceğini kabul ediyor. Biraz daha birbirlerinin gözlerinin içine baktıkları bir anları daha var. çok uzun.

Channing bir grup fotoğrafı istediği için onların sözünü keser. EJ, Ricky ve Gina’nın birlikte içeri girmesini izler ve Gina sonunda EJ’ye grup fotoğrafının tam ortasında St. Louis hakkında bilgi verir. Gerçekten kaotik bir günün üstüne kiraz.

Channing sonunda ayrılır, böylece herkes bir anlığına rahatlayabilir. Ashlyn, “Bu daha uzun süremezdi.” Ricky, “Birincisi, Amerika tarafından aşağılanmayı dört gözle bekliyorum” diye yanıtlıyor. Gerçek hayata yapılan bu gönderme, şefin öpücüğüdür.

EJ’nin Tam Adı Açıklandı

Kourtney, dramadan sonra kendilerini toplamaları gerektiğini düşünüyor. Carlos, Kourtney’nin “endişeli” olduğundan bahsediyor ve Gina’nın Carlos’a annesiyle yaptığı konuşmadan söz edip etmediğini merak ediyor. Val, her şeyi bir çentiğe oturtmak için araya girer ve Ashlyn ona “odayı okuması” için sert bir çıkış yapar.

Julia Lester
Ashlyn ve Kourtney olarak Julia Lester ve Dara Renee. (Disney+)

Maddox, Ashlyn’e eskiden Val’e de aşık olduğunu söyler. “Bağırmanın” “romantik duygularını” ifade etmenin bir yolu olmadığını söylüyor. Ashlyn gülmeye başlar ve Maddox’a bir erkek arkadaşı olduğunu çabucak söyler. Jet devreye girer ve Maddox’a geri çekilmesini söyler. Herkesin önünde kavga etmeye başlarlar. Sonunda kardeş oldukları gerçeği ortaya çıkıyor. Maddox’un Jet için bunu yapmasının nedeni, Jet’in telefonundaki metinleri keşfettikten sonra ebeveynlerine kız arkadaşı hakkında bilgi vermesidir.

Carlos bir kutu solucan açtığını fark eder. Ricky, Jet ve Maddox’un ortaya çıkmasıyla kesinlikle sarsılır. EJ, Gina’ya mektubu açıklamaya çalışır ve Salt Lake’i savaşmadan terk etmeyi reddettiğini kabul eder. “Neden bana söylemedin?” diye sorar. Ondan bir şeyler saklamasını istemiyor.

Ashlyn, EJ’nin gerçek adını bir başka bomba gibi açıklar: Elton John Caswell. Gina’nın EJ hakkında bilmediği bir şey daha var Gina, EJ’den uzaklaşır ve kendisinin “eski bir versiyonu” gibi davrandığını söyler.

Ricky, Gina’ya Karşı Duygularını Açıklıyor

Bütün bu drama tanık olduktan sonra, genç kızlar tiyatro çocuğu olmaktan çekiniyorlar. Kourtney tüm şüphelerini giderir.

Ricky, Jet’i saklanma noktalarından birinde bulur. Ricky, Jet’in neyden kaçtığını merak eder. Jet, uzun süredir Maddox’a “kötü adam” olduğunu itiraf eder ve bu onu yiyip bitirir. Ricky, Jet’in bu konuda şarkı söylemesini sağlamaya çalışır, ancak Jet bunun için gitmez.

Joshua Bassett
Corbin Bleu ve Joshua Bassett ‘HSMTMTS’de. (Disney+)

Carlos ve Ricky, tüm prova kargaşasından kurtulmaya çalışır. Ricky duygularını daha fazla tutamaz. Carlos’a, Gina’ya aşıkmış gibi yaparken “tamamen rol yapmadığını” söyler. Carlos bir his olduğunu söylüyor. Ricky, Carlos’a söylemeyeceğine söz verdirir, ama hepsi boşunadır çünkü Channing’in tüm bunları kasete kaydetmesi gerekir. Ricky ateşli bir mikrofona yakalandı! Bu, Carlos’un listesinden kontrol etmesi gereken en son şeydi.

O Ricky’ye karşı çıkarken Jet, Maddox’a neler olduğu hakkında şarkı söylemeye karar verir. Muhteşem bir solo numarada piyano çalıyor. Zamanda geriye gidebilmeyi diler ve kalbi doğru yerdedir. Maddox, Jet’in şarkı söylediğine kulak misafiri olur, bu yüzden bu kardeşler için henüz tüm umutlar kaybolmaz.

EJ, her şeyin gözlerinin önünde parçalandığını biliyor. Bu prodüksiyon mahvolmaya bir skandal uzakta. Bir arama yapmaya karar verir. “Ne kadar sürede burada olabilirsin?” diğer hattaki kişiye sorar. Kim olabilir?!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/24/hsmtmts-ricky-slaps-ej-gina-season-3-episode-5-recap/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir