Ricki Lake ‘Kendini Kabul Etmeyi’ Kutlamak İçin Küvette Çıplak Poz Verdi – Hollywood Life


Ricki Gölü


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Scott Kirkland/Shutterstock

Oyuncu ve eski talk-show sunucusu Ricki Gölü tüm bunlara “tam olarak kendini kabul etme” adına katlanıyor. 54 yaşındaki Ağla bebek yıldız aldı instagram paylaşmak üzere 5 Haziran Pazartesi günü kendisinin fotoğrafı açık bir küvette tamamen çıplak poz vermek. Akan küvette oturarak ve gözleri kapalı güneşe sırıtarak özgüvenini kutladı. Ricki, resmi uygun tutmak için kollarını göğsünün üzerinde kavuşturarak kendine sarıldı. Gümüş bir kolye ve parmaklarında birkaç yüzük dışında kesinlikle hiçbir şey takmamıştı.

Ricki, altyazısında, görünüşte sonsuz olan öz sevgisi ve yaşam için heyecan kaynağı hakkında fışkırdı. “Eller aşağı, bu günler hayatımın en güzel günleri. 54 1/2 yaşında (genç!),” diye söze başladı. “Buraya gelmem için başıma gelen her şey için minnettarım. Tam bir kendini kabul etme ve kendini sevme yeri.”

Sonra kocamıza bağırdı, Ross Burningham2022’de evlendiği kişi. “Ross, her macerayı şimdiye kadarki en eğlenceli hale getiriyorsun,” diye ekledi. “Oh ve #millvalley en s***! #doğa #sekoyalar #sevgi #minnettarlık #yerliöfori#kendinisevme.”

Ricki’nin çıplak paylaşımı, başka bir şekilde çıplak kaldıktan üç yıl sonra geldi: 2019’da saçını kazıtarak. başlıkta yalnız. “3 yıl önce bugün, 2019 Yılbaşı gecesi öğleden sonra, cesurca bir inanç sıçraması yaptım ve androjenik saç dökülmemle yıllarca ve yıllarca gizlice mücadele ettikten sonra kafamı tıraş etmek için sert bir karar vermeyi seçtim. diyerek ham paylaşımına başladı. “Bu ham video görüntüsünü daha önce hiç paylaşmadım ama hikayemi takip eden ve ona yatırım yapanlarınız için şimdi paylaşmak istediğimi hissettim.”

“Bazılarınız kişisel olarak mücadelemi çok iyi biliyor ve bilmenizi istiyorum, sizi gerçekten hissediyorum.” saç spreyi yıldız devam etti. “Bu videoda beni bir barış, özgürleşme ve en önemlisi kendini sevme ve kabul etme yerine geldiğimi görebilirsiniz. … Üç yıl sonra, doğal gri ve bazen vahşi, asi saçlarımı takdir ettiğimi ve sevdiğimi dürüstçe söyleyebilirim. Her ne olursa olsun mücadele eden hepinizin de bir barış ve kabul yerine gelmesine izin verin. Hayat çok kısa.”

Eylül 2022’de yaptığı bir röportajda aynı duyguyu yineledi. Bu gece eğlence. “Artık kendimi böyle seviyorum [my late ex-husband, Christian Evans] beni sevdi,” dedi. “Sanki bu kendimi kabul etme ve sevme yerine o ilişki ve onu kaybetme yoluyla gelmişim gibi.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/06/ricki-lake-poses-nude-bathtub-self-acceptance/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir