RHUGT’ın Phaedra Parkları Kötü Ünlü Balık Odasında Her Şeyi Anlatıyor


Phaedra Parkları yaptığını söylemek için kayıtlara geçiyor olumsuzluk Blue Stone Manor’ın balık odasında cinsel ilişkiye girmek.

“Hiçbir balık hamile kalmadı” dedi sadece E! Haberler. “Balığı kamburlaştırmadım. Balık duvarda kaldı.”

Şaka bir yana, Phaedra oldu geldikten sonra rezil yatak odası tahsis Dorinda KarışıkBerkshires evde Real Housewives Ultimate Girls Trip Ex-Wives Club23 Haziran’da prömiyer yaptı. Ama Dorinda ve balıklar için şükürler olsun ki, Phaedra aynı tepkiyi vermedi. Luann de Lesseps 11. sezonda yaptı New York’un Gerçek Ev Kadınları.

Phaedra, “Ben Güneyliyim, bu yüzden insanların evlerini bulduğumuzdan daha iyi bırakıyoruz” dedi. “Balık odasını çok sevdim, mükemmeldi.”

Bu ve perili değil – en azından herhangi bir korkutucu ruh tarafından değil, cenaze levazımatçısı ve kendi kendini hayalete fısıldayan kişi olarak tanımladı. Phaedra, “Beni tanıyorlar, ben onlardan biriyim” dedi. “Beni rahatsız etmiyorlar çünkü arkadaş canlısı olduğumu biliyorlar.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335225/phaedra-parks-reveals-what-it-was-really-like-to-stay-in-the-fish-room-on-rhugt-season-2?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel