RHOSLC’den Meredith, Ceza Vermeden Önce Jen Shah Hakkında Güncellemeyi Paylaştı


Jen Şah‘ nin kaderi sadece birkaç hafta içinde belirlenecek.

Bravo yıldızının 6 Ocak’taki federal dolandırıcılık davasının cezası hızla yaklaşırken, arkadaşı ve Salt Lake City’nin Gerçek Ev Hanımları ortak yıldız Meredith Marks Yeni Yıla girerken zihniyetiyle ilgili görüşlerini paylaşıyor.

Meredith özel olarak E’ye “Jen iyi,” dedi! 14 Aralık’taki haberler. “Çok fazla, bu yüzden onun yerinde olan herkes pek çok farklı şeyle mücadele ederdi. Belli ki, cezasının çok ötesinde ona atılan birçok değişken var.”

Meredith, Jen’in devam eden yasal sorunları arasında kendini savunma şansı olmadığına inanıyor.

“İster sosyal medya ister röportajlar yoluyla olsun, genellikle yayınlanırken konuşma şansımız olur,” diye devam etti, “ve gerçekten aynı şansa sahip olmadı. Biraz sosyal oldu, ama gerçekten denedi. çoğunlukla uzak durmak. Bu yüzden bence çok zorlayıcı bir zaman oldu çünkü bunu yaşamak ve onun karşılaştığı diğer her şeye ek olarak senin bir sesin yokmuş gibi hissetmek bunaltıcı. Sadece odaklanmaya çalışıyor. elinden geldiğince günden güne.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1358400/lessigreaterrhoslclessigreater-s-meredith-marks-shares-insight-into-jen-shah-s-final-days-before-sentencing?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir