RHOSLC’den Heather Gay Sonunda Siyah Gözü Hakkında Temize Çıktı


Ve Jen yaptıysa, Heather, Jen’in federal dolandırıcılık davasını etkilememek için “örtbas edeceğini” açıkladı. Jen, Temmuz 2022’de elektronik dolandırıcılık ve kara para aklama suçlamaları işlemek için komplo kurmaktan suçunu kabul ettikten sonra 6 Ocak’ta altı buçuk yıl hapis cezasına çarptırıldı.

RHOSLC arkadaşı Angie Katsanevas Jen’in “çok rahatsız olduğunu ve ertesi gün orada olmadığını” belirterek şüpheyi artırdı ve devam etti: “Ve ardından, Yunan yemeğinde yapımcı Heather’a ‘Gözüne ne oldu?’ Jen sessizce ona baktı ve ‘Ne olduğunu söyleyeceksin?’ dedi.”

Andy’nin gruba hatırlattığı gibi, Angie ayrıca Heather’ın sezon finali kitabının kapak açıklama partisinde Jen’in otel odasında “Barbie makas tekmeleri” yaparken Heather’ın gözünü morarttığını tahmin etti.

Angie, “Bazı insanlarla konuşuyordum,” diye açıkladı, “ve ‘Heather ile Jen arasında herhangi bir cinsel ilişki duydunuz mu?’ dediler.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362647/lessigreaterrhoslclessigreater-s-heather-gay-finally-comes-clean-about-her-black-eye-mystery?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir