RHOSLC, Jen Shah’ın Suçlu İddiasını ve Hapis Cezasını Nasıl Ele Aldı?


Heather, ne olursa olsun Jen’i geri alacağına söz vermesine rağmen, Jen’in ilk suçsuz olduğunu savunmasını suçlu olarak değiştirmesinden sonra her şey değişti. Bölüm, Jen’in bir NYC adliyesinden çıkarken çekilmiş kliplerini ve ardından “11 Temmuz 2022’de Jen Shah, elektronik dolandırıcılık yapmak için komplo kurmaktan suçunu kabul etti. 6,5 yıl hapis cezasına çarptırıldı.”

Utah’taki evine dönen Heather, rol arkadaşıyla öğle yemeği yerken “kederden bunalmış” hissettiğini belirtiyor. Lisa Barlow, “Bu durumda olmamızın, kurbanların olması, arkadaşımızın on yıldır uzakta olması ve 16 yaşında bir çocuğu olması keder.” Jen ve Sharrieff’in iki oğlu var, Sharrieff Jr.28 ve Ömer16.

Durum Lisa’yı da aynı derecede duygusal hissettiriyor ve ekliyor: “Jen’in bunların hiçbirini yapabileceğine inanmak istemedim.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1361036/how-lessigreaterthe-real-housewives-of-salt-lake-citylessigreater-handled-jen-shah-s-guilty-plea-and-prison-sentencing?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir