‘RHOP’tan Karen Huger, Belize’de Tatil Sırasında Beyaz Bikiniyle Sallandı – Hollywood Life


Karen Huger


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Charles Sykes/Bravo

Karen Huger59, en son yaptığı fotoğrafta hayranlarına fit figürünü sergiledi instagram gönderiler. bu Potomac’ın Gerçek Ev Hanımları Yıldız, açık mavi uzun kollu bir gömlek altında beyaz bir bikiniyle poz verdiğinde Belize’de tatildeydi. Ayrıca görünümüne beyaz şeritli topuklu ayakkabılar ekledi ve uzun sarı saçlarını aşağı ve aşağı sarkıttı.

Güzel kadın, iki göz alıcı fotoğrafta, çevresinde bir tırabzanla açık bir verandada duruyordu ve arkasında, uzaktan muhteşem bir havuz ve palmiye ağaçları manzarası görülebiliyordu. Belize bana hiçbir şey borçlu değil! #ladamebykh Hayranların sevdiği görünen gönderilerden birine #rhop” yazdı. Bir hayran kalp gözlü emojilerle birlikte “Karen, 18 yaşında görünüyorsun” diye yanıt verdi.

Bazı hayranlar, yeni anlık görüntünün kendileri için bir ilham kaynağı olduğuna dikkat çekti. Bir hayran, “Aman Tanrım, harika görünüyorsun,” diye yazarken, bir başkası, “Karen, yaşın sadece bir sayı olduğu tanımıdır. Uygun bir özenle onları ömür boyu okurrrrr❤️❤️🔥🔥🔥🔥💪🏾.” Diğerleri ona harika bir tatil diledi.

Karen’ın son fotoğrafları, hayranlarının TV ekranlarını bir bölümde süsledikten sonra geldi. Ne Olduğunu Canlı İzle ve son zamanlarda RHOP 7. sezon buluşması. Oğlunun annesi olan Bravo yıldızı Brandon35 ve kızı Rayvin25, her şeyi konuştu RHOP Açık Andy Cohen‘nin talk show’u ve aynı zamanda karşı karşıya Charisse Jackson Ürdün, birleşme özel etkinliğinin sonunda, sadakatsizlik söylentileriyle ilgili rekoru kırdığında. Karen, Charisse ile yüzleşirken, banyolarda yabancılarla takıldığı yönündeki suçlamaları şiddetle eleştirdi ve Charisse, bunu yalnızca Karen’ın kendisi hakkında olumsuz şeyler söylediğini düşündüğü için söylediğini itiraf etti ve bunu yalanladı. Aralarındaki gerilim son sezonda da devam eden bir ilgi konusu oldu. RHOP.

Drama, Karen’ın kocasıyla evli kalmasıyla başlar. raymond huger 1996’dan beri. RHOP 2016 yılında dizinin başına geçmiş ve yedi sezon boyunca dizide kalmıştır.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/13/karen-huger-white-bikini-vacation-belize-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir