‘RHOP’ Yıldızları Shade Gizelle Bryant’ın Yeni ‘Kokarca’ Saçlarını Twitter Üzerinden – Hollywood Life


Gizelle Bryant


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Bravo

Önümüzdeki sezon için yeni bir ön izleme Potomac’ın Gerçek Ev Kadınları yeni yayınlandı ve şovun bazı oyuncuları, yıldızın yeni görünümlerinden bazılarının hayranı değil. Candiace Dillard-Bassett35 ve yardımcı yıldızı, Karen Huger59, 19 Eylül’de yeni saç modelini duyurmak için Twitter’a gitti. Gizelle Bryant, 52. “Röportajımız suç teşkil edecek şekilde saldırgan göründüğünde ağın devreye girme sorumluluğu olduğunu düşünüyorum. Çünkü, Tanrım bugün” Candiace yazdı. Ve Karen hemfikir görünüyordu ve tweetlendiOnu sevmelisin, Kokarca Saç tasarımı ve hepsi #rop.” Candiace, Karen’ın tweet’ine “Hayır, yapmıyoruz” yazarak yanıt verdi.

7. Sezon ön gösterimi sırasında Gizelle, platin sarısı saçları ve tıknaz esmer vurguları ile bir günah çıkarmada görüldü. Yeni sezon 9 Ekim’e kadar yayınlanmayacak olsa da, Twitter’daki birçok izleyici şimdiden bu sezonun dramasını bekliyor. Bir Twitter kullanıcı yazdı, “Candiace ve Karen zaten Gizelle’i sürüklüyor ve sezon daha başlamadı bile.” Ancak, bazı hayranlar Gizelle’in yeni stilini gerçekten seviyordu. Ayrı bir kişi, “Popüler olmayan görüş, görünüşünü seviyorum” dedi.

Hayranlar, Twitter’da Candiace ve Karen’a kendi düşünceleriyle yanıt vererek yanıtladı. Çevrimiçi bir dedektif Candiace’e “Başka birinin stili hakkında konuşmadan önce perukların üzerinde çalış” derken, bir başkası Karen’a yazdı ve “Sen de her zaman en iyi şekilde görünmedin canım” dedi. Ah!

Gizelle Bryant
Gizelle Bryant, 9 Ekim’de ‘RHOP’ 7. Sezonu için geri dönecek. (MJ Photos/Shutterstock)

Ancak tüm çevrimiçi dramaya rağmen, Gizelle ne Twitter ne de Instagram’daki açıklamalara katılmadığı için evresiz görünüyor. 18 Eylül’de televizyoncu bir Çarpıcı fotoğraf muhteşem sarı bukleleri – bu sefer öne çıkanlar olmadan. Fotoğrafa “Mutlu Pazarlar!” yazdı. Ve ondan birkaç gün önce bir TikTok yayınladı yelesinin “Sadece merhaba diyorum” yazısıyla. Özellikle, bu yazıdaki “kokarca saçları” sallamıyordu.

7 Ekim’deki 7. Sezon prömiyeri öncesinde Bravo, yeni sezonun fragmanını 6 Eylül’de yayınladı. buraya bak. Yukarıdaki üç ev kadını, Sezon 6 ile birlikte geri dönüyor ashley darby, Robyn Dixon, Wendy Osefove Mia Thornton. Bu, oyuncu kadrosunu bırakır RHOP geçen sezondan bu yana değişmedi, ancak biraz bükülme olacak Charisse Jackson Ürdün57 ve arkadaşı, Jacqueline Blake“oyuncu arkadaşları” olarak katılarak.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/19/rhop-stars-shade-gizelle-bryants-skunk-hair-tweet/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir