RHOP Yıldızı Karen Huger, Kızının Gösterisine Katılıyor Olabilir


Karen ve Ray ve Rayvin dahil ailesi, filmin galasını kutladılar. Grande Dame Buluşması de Hava Restoranı ve Dinlenme Salonu 16 Nisan’da DC’de.

Rayvin, kamera karşısında doğal biri ve bu da bizi sadece düşünmeye sevk etti: Annesinin ayak izlerini takip edip, şuna geçiş yapar mıydı? gerçek ev kadınları?

Karen, E!’ye “Her şey mümkün! Doğru zamansa ve bunu yapmak istiyorsa, bundan çekinmez” dedi. “O çocuk mikrofondan da televizyondan da korkmuyor. Son derece rahat ve çok zeki. Bu, zamanı geldiğinde vereceği bir karar.”

üzerinde kızkardeşler gördük gerçek ev kadınları önce franchise (Kim Richards “Lanet olası evimi çaldın!” diye bağırmak. aklıma geliyor), peki ya bir anne ve kızı?

“Ah, Tanrım. Biliyorsun, bunu dışlamayacağım. Hiçbir şeyi dışlamayacağım,” dedi Karen. “Genlerinde böyle olması gerçekten ilginç. Ailem için iyi olan, bizi yükselten, güçlendiren ve bir sonraki seviyeye taşıyan her fırsata açığım.”

Biz Karen ve Rayvin’in baş başa gideceğini hayal ederken Gizelle ve RobynHugers ile ilgili fikrinizi alın bu Potomac’ın Gerçek Ev Kadınları: Karen’ın Grande Dame Buluşması 17 Nisan saat 20.00’de Bravo’da yayınlanacak.

(E!, Bravo ve Peacock, NBCUniversal ailesinin birer parçasıdır.)


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327575/real-housewives-karen-huger-dishes-on-new-special-and-her-daughter-possibly-joining-rhop?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir