RHOP Mezunları Monique ve Chris Samuels Boşanma Söylentileri Üzerine Konuştu


Monique Samuels ve Chris Samuels sokaktaki kelime hakkında konuşuyorlar.

Raporlardan sonra, çiftin televizyonda göründüğü Potomac’ın Gerçek Ev Kadınları dört mevsim boyunca – 10 yıllık evlilikten sonra ayrıldılar, çift söylentilerde herhangi bir gerçek olduğunu reddetti.

Monique, 17 Ekim’de Chris’in yanında otururken “Chris ve ben boşanıyor muyuz? Hayır, boşanmıyoruz” dedi. Youtube videosu. “Chris ve ben ayrı yollara mı gidiyoruz? Kesinlikle hayır.”

Ancak Monique’in açıkladığı gibi, ikili OWN’deki şu anki programlarının ikinci sezonuna hazırlanırken, Aşk ve Evlilik: DCher iki tarafın da kendi evlerinde yalnız vakit geçirmesini içeren bir “süreçten” geçiyorlar.

“Evliliğimizi düzeltmek için yaşadığımız süreç [was] kişisel sorunlarımız üzerinde çalışarak,” Monique—çocukların annesi olan Christopher9, Milano7 ve Takip etmek, 3, Chris ile—paylaşıldı. “Bir adım geri çekilip kendimize odaklanmak istedik. Ben iyi değilsem ona ya da çocuklarıma iyi değilim. O iyi değilse ne kendisine ne bana ne de çocuklara iyi gelir.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350905/lessigreaterrhoplessigreater-alum-monique-samuels-addresses-divorce-rumors-with-husband-chris-samuels?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir