RHONY’den Luann de Lesseps Yeni Fotoğrafında Minik Beyaz Bikiniyi Salladı – Hollywood Life


RHONY'den Luann de Lesseps Yeni Fotoğrafında Minik Beyaz Bikiniyi Salladı – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Luann de Lesseps New York City’deki çarpıcı dairesinde çarpıcı bikini vücudunu kutlayan son Instagram’da hiç bu kadar iyi görünmemişti! “Bronzum yok ama olmak üzereyim!” Luann, küçük beyaz bikinili fotoğrafının altına bir de mayo tasarımcısını etiketledi. melisa odabaş.

Lu’nun son gönderisi, Bravo hayranları için bazı heyecan verici haberlerin kırılmasının ardından geldi: Kontes ve onun New York’un Gerçek Ev Kadınları yardımcı yıldız, sonja morgankendi realite şovlarında oynamak için bir anlaşma imzaladıklarını bildirdi Altıncı Sayfa.

Üretime yakın birkaç kaynağa göre, Sade yaşam– İki Yukarı Doğu Yakası kızının bir Orta Amerika kasabasında birlikte yaşayacağı ve sakinlerle karışıp karışacağı – stil gösterisi – çok benzer Paris Hilton ve Nicole Richie popüler erken aughts programında yaptı.

Altıncı Sayfa evrakların zaten imzalandığını ve keyifli ikilinin şu anda ismi açıklanmayan gösteriyi Temmuz ayında çekmeye başlayacağını belirtti. Program görünüşe göre teknik olarak hala geliştirme aşamasında, ancak her an yeşil ışık yakabileceği düşünülüyor.

Luann de Lesseps, Sonja Morgan
Luann de Lesseps ve Sonja Morgan (NameFace LLC/Shutterstock).

Bir gösteri ile ilgili haberler ayrıca hakkındaki haberler arasında geliyor bir diğer ufukta büyük gösteri değişikliği: geleceği RHONY. 23 Mart’ta Bravo, düşük reytingler ve olumsuz hayran tepkileri nedeniyle 13. sezon birleşme şovunu çekmeyen serinin kesinlikle geri geleceğini resmen duyurdu. Bununla birlikte, yakalama, ağ, popüler seriyi yepyeni bir vaka ile yeniden başlatıyor ve Luann ve Sonja plus gibi 13. sezon yıldızlarını içermeyecek.Leah McSweeney, Ramona Şarkıcıve Eboni K. Williams. Ayrıca, olacak bir ikinci eski yıldızların yer aldığı dizi.

“Bir yol ayrımında olduğumuzu biliyorsun. RHONY,Andy Cohen söylenmiş Çeşitlilik. “Nereye gideceğimizi bulmak için çok zaman harcadık. Ve bulduğumuz plan, bence hayranlara gerçek bir hediye.”

Durumun nasıl işleyeceği konusunda biraz daha netlik için, Çeşitlilikana RHONY dizi 13. sezon kadrosunu bırakacak ve ardından tüm yeni kadınları franchise’a davet edecek.

Andy, “Burada anlatılacak binlerce hikaye var,” dedi. “Bu, Amerika’daki en çok kültürlü, çeşitli, enerjik ve heyecan verici şehir: Ülkedeki en heyecan verici şehri gerçekten en iyi yansıtan çok kültürlü bir arkadaş grubu arıyoruz. Gerçek arkadaş olan ve farklı geçmişlere, ırklara ve dinlere sahip bir grup kadın arıyoruz.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/08/luann-de-lesseps-white-bikini-photo/

Yorum yapın

SMM Panel