RHONY’den Jenna Lyons’un Kirpiklerini Görünce Aşka Bayılacaksınız


Bu makalede yer alan markalar, NBCUniversal Checkout’un ortaklarıdır. E! satın alma işleminizden komisyon alır. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!.

Gözlerinizi kapatın (nazikçe). Şunu hayal edin: Sizin için kullanması, çıkarması, temizlemesi ve saklaması kolay, üst düzey bir takma kirpik serisi. Hem tasarımcılardan hem de güzellik tutkunlarından oluşan bir ekip tarafından mükemmelleştirilen kirpikler. 21 kişilik bir ekiple “kesildi, yapıştırıldı, cımbızlandı, çıkarıldı, tekrar eklendi” ve “ip tel yapıldı” kirpikler. “Farklı yaşları, etnik kökenleri, göz şekillerini ve güzellik isteklerini” kapsayan bir grup.

Onları tekrar açın ve Love Seen’e bakıyorsunuz. Ünlü tasarımcının beyin çocuğu ve yaklaşmakta olan New York’un Gerçek Ev Hanımları kadro üyesi Jenna Lyons ve kirpik meraklılarından oluşan ekip arkadaşı Love Seen, herkes için tasarlanmış harika sahteler yapıyor.

İster sade, günlük bir görünüm için pazarda olun, ister inceliği pencereden atmayı tercih edin, bu listede heyecanlanacak bir şey bulacaksınız.

Ayrıca makyaj sanatçısı onaylı kirpik yapıştırıcıları, sevimli taşıma çantaları da yapıyorlar. ile hareket halindeyken rötuşlar için aynalar ve davul sesi lütfen …. temizlik kitleri. Oh, ve ne kadar uygun fiyatlı olduklarını söylemeyi unuttum mu? Çünkü bu Love Seen sahte kirpikler listesinde 50 doların üzerinde hiçbir şey görmezsiniz.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375169/why-we-re-falling-for-love-seen-lashes-from-lessigreaterrhonylessigreater-s-jenna-lyons?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir