RHONY Yıldızı Erin Lichy’nin Çarpıcı 2 Katlı Dairesinin İçine Girin


Bravoholics, tanışın Erin Lichy.

Dizinin başrolünde yer alacak olan emlakçı ve iş kadını New York City’nin Gerçek Ev Hanımları Bravo serisi 14. sezon için tamamen yenilenmiş oyuncu kadrosuyla geri döndüğünde, E alıyor! Çarpıcı Tribeca evinden haberler. Ayrıca kariyeri, ailesi ve Housewives seleflerine olan uzun süredir devam eden sevgisi hakkında samimi olmaya başlıyor.

“Erken RHONY Benim için miydi, çok sevdim,” dedi Erin özel olarak E!’ye. “Onların histerik olduklarını düşündüm, gerçek olduklarını düşündüm. Hikayelerin çoğuna çok bağlı hissettim.”

Yukarı Batı Yakası’nda doğup büyüyen, çocukları paylaşan yeni Bravo yıldızı Levi8, Leyla5 ve İlyas3, kocasıyla İbrahim Lichyfışkırdı, “New York benim evim. Benim için New York olan ve çocuklarım için de olacak olan New York’u temsil edebilmeyi seviyorum.”

Henüz üniversitedeyken 19 yaşında emlak işine giren Erin, şimdi başka bir Bravolebrity ile birlikte Eklund Gomes’te çalışıyor: Milyon Dolarlık ListelerFredrik Eklund.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364186/go-inside-new-lessigreaterrhonylessigreater-star-erin-lichy-s-stunning-2-story-tribeca-apartment?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir