RHONJ’den Jennifer Fessler, Teresa’nın Düğününden Ayrıldığına Pişman: Özel – Hollywood Life


Jennifer Fessler


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Bravo

New Jersey’nin Gerçek Ev Hanımları 13. sezonda karışımda üç yeni bayan var, bunlardan biri Margaret Josephsarkadaş Jennifer Fessler. Jennifer, grubun komik bir rahatlaması olduğunu zaten kanıtladı, bu da aralarında ne kadar zehirli şeyler olduğu düşünüldüğünde gerekli. Teresa Giudice Ve melisa gorga. Taraftarların bildiği gibi baldızları arasındaki husumet sezon sonunda Melissa ve Joe Gorga Jennifer da dahil olmak üzere tüm oyuncu kadrosunu tuhaf bir duruma sokan Teresa’nın düğününü atlayın. Jennifer ortaya çıktı son bölüm ile ilgili HollywoodYaşamı‘S Puh-Lease’e Dikkat! dijital ses dosyası ve onu doğruladı yaptı Geçen yaz Teresa’nın düğününe katıldı, ancak yaptığına pişman olduğu Margaret ile erken ayrıldı.

Jennifer EXCLUSIVELY, “Margaret ve benim tamamen farklı ilişkilerimiz ve deneyimlerimiz var, ancak bugüne kadar gerçekten pişman olduğum bir şeydi” dedi. “Yaptığım için üzgünüm. Aptalcaydı,” diye ekledi. “Ben de Melissa’ya söyledim. Diplomatik olmaya çalışıyordum. Sonra Teresa’dan özür diledim ve bu konuda gerçekten çok nazikti, bunu takdir ettim.

Jennifer, Teresa’nın düğününe gitmemesi gerektiğini itiraf etti ve ardından erken ayrılarak “herhangi bir açıklama yaptı”. Jennifer, “Gelini ve damadı kutlamak için oradaymışsınız gibi,” diye belirtti. “Ama yeni başlayan biri için… o kadar harikaydı ki. [Teresa and Luis Ruelas] beni davet etmek için.”

Jennifer Fessler;  Teresa Giudice
Jennifer Fessler; Teresa Giudice (Fotoğraf: Bravo)

bu ayakkabı hattı kurucusu “biraz” Teresa’nın düğününde olduğunu açıkladı. Tüm RHONJ oyuncular (eksi Melissa ve rachel fuda) dahil olmak üzere Jennifer ile oradaydı Dolores Katanya Ve jackie goldschneider. Jennifer düğünü “inanılmaz”, “harika” ve “aşırı” olarak nitelendirdi.

Elbette, Jennifer’a Teresa’nın tüm sosyal medyada gündem olan büyük düğün saç modeli hakkında ne düşündüğünü sormamız gerekti. Ve Jennifer, Teresa’ya büyük gününde nasıl göründüğüne dair büyük bir iltifat etti.

“Güzel görünüyordu. Kızları çok güzeldi,” dedi Jennifer. “Bu tüyler ürpertici an gibiydi. Teresa’nın çok şey yaşadığını biliyorsun. Böyle mutlu bir son izlerken, Louie’nin yüzünde bu ifade vardı. Yani bu bir tür büyülüydü.

Uzun süredir hayranı olan Jennifer, gerçek ev kadınları Franchise, Teresa’nın düğününün onun için en önemli özelliğinin diğer şehirlerden Ev Hanımları ile partiye gitmek olduğunu söyledi. “Uzun süredir televizyonda izlediğim bu insanlarla tanışmak benim için gerçekten eğlenceliydi” dedi. “Bu çok havalıydı. Havalı oynamaya çalıştım. Ve bunu asla beceremem.”

Teresa’nın düğününde pek çok Bravo yıldızı vardı ama biri Jennifer’ı yıldızlardan etkilenmiş halde bıraktı. “Tanıştım Phaedra [Parks]dedi. “Ben o kadına çok aşığım.”

Jennifer’ın bu sezon hakkında daha fazla bilgi verdiğini duymak için RHONJİrlanda’ya oyuncu gezisi dahil, röportajın tamamını şuradan dinleyin: Apple Podcast’leri veya spotify!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/24/rhonj-jennifer-fessler-regrets-leaving-teresa-giudice-wedding-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir