RHONJ’dan Teresa Giudice, Luis Ruelas ile Evleniyor


New Jersey’de düğün çanları çalıyor.

Teresa Giudice ve Luis “Louie” Ruelas vardır resmen evliiçin bir temsilci New Jersey’nin Gerçek Ev Kadınları münhasıran E’yi onaylar! Haberler.

Çift, 6 Ağustos Cumartesi günü East Brunswick’teki Park Chateau’da NJ Teresa’nın dört kızı olan pitoresk bir törenle “Yapıyorum” dedi.Gia21, Gabriella18, Milania16 ve Audriana13- doğal olarak özel günüyle ilgilendi, nedime olarak hizmet etti, sosyal medya fotoğraflarında görüldüğü gibi.

Teresa’nın tüm RHONJ dahil olmak üzere ortak yıldızlar Dolores Katanya, Margaret Josephs, Jennifer Aydın ve Jackie Goldschneider hepsi oradaydı, baldızını bekliyoruz Melisa Gorgadiğer Ev Kadınları Potomac’ınki gibi ashley darbyNew York’un Dorinda KarışıkAtlanta’nın Kenya Moore ve Phaedra Parkları ve Dubai’nin Chanel Ayan, Teresa’ya yakın bir kaynak E! Haberler.

Kaynağa göre, Bravo kameraların çekildiği gösterişli etkinlik 220 davetliyi ağırladı ve tarafından tasarlandı. Preston Bailey tarafından planlanmış ve Jessica Rogers.

İçeriden sadece E ile paylaşılan “Teresa bulut dokuzda”! Tören öncesi haberler. “Bir peri masalı düğünü istedi ve elde ettiği de tam olarak bu. Bunu unutulmaz bir akşam yapmak için her şey büyük bir hassasiyetle yapılıyor.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339662/real-housewives-of-new-jersey-s-teresa-giudice-marries-luis-ruelas?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir