RHONJ’dan Joe Gorga, Bravocon’da Teresa Giudice İlişki Güncellemesi Verdi – Hollywood Life


Teresa Giudice ve Joe Gorga


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

sırf çünkü Joe Gorga ve kızkardeş Teresa Giudice ikisi de bu sene katılıyor BravoCon, uydurdukları anlamına gelmez. bu New Jersey’nin Gerçek Ev Kadınları Joe’nun dediği gibi, onları parçalayan 13. sezon final mücadelesi hala bu erkek ve kız kardeşe zarar vermeye devam ediyor. HollywoodYaşam SADECE şu anda “ilişkileri” yok.

14 Ekim’de BravoCon 2022’nin 1. Günü sırasında bize “Artık bir ilişki yok” dedi. “Konuşmadık. Her gün sadece günü yaşıyoruz.”

Bu açıklama, Joe ve Teresa’nın filmi çekerken büyük bir kavgaya tutuştuğunun ortaya çıkmasından birkaç hafta sonra geldi. RHONJ 13. Sezon finali ve kavga o kadar kötüleşti ki Joe ve karısı, Melisa GorgaTeresa’nın yeni kocasıyla düğününe katılmamayı seçti, Luis RuelasAğustos başında.

Teresa Giudice, Joe Gorga
Teresa Giudice ve Joe Gorga (Soul Brother/Shutterstock).

Joe’ya, ikisi de aynı etkinliğe katıldıkları için bu hafta sonu Teresa’yla bir şeyleri tamir edip edemeyeceklerini sorduk, ama o bize, “Bence bu hafta sonundan çok daha fazlasını düşünüyorum. [is what it’s] alacak. Zor bir durum. Yani artık yaşlandık. Artık küçük çocuklar değiliz. Biz gençliğimizde değiliz ya da biliyorsunuz – o 50 yaşında. 48 yaşındayım. Biz yetişkiniz ve bundan çok daha akıllıyız ve bu devam ediyor.”

Aslında Teresa ve kardeşi arasında işler o kadar kötü ki, oyuncu kadrosu için iki ayrı panel olacak. RHONJ. Jackie Goldschneider, Margaret Josephs ve Melisa Gorga birlikte bir panel yapacak, Teresa ise, Jennifer Aydın ve Dolores Katanya 15 Ekim’de öğleden sonra ikincisini yapacak.

Teresa Giudice
Teresa Giudice, ‘DWTS’ elemesinden sonra kocası Luis Ruelas ile akşam yemeğine çıktı (Fotoğraf: Backgrid)

Neyse ki, Joe erkek rol arkadaşlarına yaslanıyor. Bize grubun “sağlam” olduğunu söyledi ve bundan dolayı mutlu. “Mutlu olmalı ve o kahkahayı getirmeliyiz” dedi.

13. Sezon RHONJ çekimleri birkaç hafta önce bitirdi, ancak Bravo henüz resmi bir gala tarihi açıklamadı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/14/rhonj-joe-gorga-teresa-giudice-relationship-update-bravocon-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir