‘RHONJ’ Yıldızı Jennifer Aydın, BravoCon’da Joe Gorga’ya İçecek Attı – Hollywood Life


Jennifer Aydın


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Stephanie Augello/Stephen Lovekin/Shutterstock

Jennifer Aydın içki fırlattı Joe Gorga ne zaman New Jersey’nin Gerçek Ev Kadınları başrol oyuncuları New York’taki BravoCon’da yüz yüze geldi. A twitter videosu Bir hayran hesabının paylaştığı pembe giyen Jennifer’ın kendisine içki fırlattığını gösteriyor. Melisa Gorgakocası. Jennifer’ın kamera dışında ona bağırdığı duyulduğunda, Joe siyah takım elbisesini hemen ardından siliyor. İkinci bir video, tüm Bravo yıldızları arasındaki kargaşa devam ederken Melissa’nın birine (muhtemelen Jennifer) alaycı bir şekilde veda ettiğini gösteriyor.

Bir diğer hayran hesabı Joe ve Melissa’nın kız kardeşiyle yüzleşmeye çalıştıkları iddia edildikten sonra içki fırlatmanın gerçekleştiğini iddia etti. Teresa Giudicedüğününü atladıktan sonra konuşmadıkları Luis Ruelas. Taraftar hesabı, Bravo’nun tartışmadan “mutlu olmadığını” iddia etti. HollywoodYaşam bu iddiaları bağımsız olarak doğrulayamaz.

Jennifer Aydın
Jennifer Aydın (Fotoğraf: Stephanie Augello/Shutterstock)

bu RHONJ Oyuncular, Giudice-Gorga aile dramasının ortasında sıkı bir şekilde bölünmüş durumda. Bravo, geçtiğimiz hafta sonu BravoCon’daki panelleri için oyuncu kadrosunu böldüğünde bu açıktı. Melissa ve Joe panellerini Margaret Josephs ve Jackie Goldschenider hem de kocaları. Bu arada, Teresa ve Jennifer panellerini birlikte yaptılar. Dolores Katanya. Her iki grup da kendi panellerinde BravoCon’daki oyuncu kadrosunu ayırma kararında yer almadıklarını iddia etti.

Joe Gorga
Joe Gorga (Fotoğraf: Stephen Lovekin/Shutterstock)

İddiaya göre, oyuncu kadrosu yaz boyunca Sezon 13 finalini çekerken Teresa ve Gorgas arasında büyük bir kavga çıktı. İddiaya göre bir dram içeriyor yeni aldatma dedikodusu Melissa hakkında o kadar felaketti ki Melissa ve Joe, 6 Ağustos’ta Teresa’nın düğününe katılmayı reddettiler. HollywoodYaşam Melissa ve Joe ile BravoCon’daki drama ve şimdi Teresa ile nerede durdukları hakkında konuştu.

Joe bize kız kardeşi Teresa ile şu anki ilişkisini anlattı. “Konuşmadık. Her gün sadece günü yaşıyoruz.”

Bu arada Melissa, Teresa ile olan bu kavganın diğerlerinden “farklı” olduğunu ve bu sefer “her iki tarafın da havlu attığını” söyledi. Melissa, “Ve her zaman her iki taraf da – aynı anda – pes ettiğinde derler, işte o zaman tehlikeli olur, ” diye ekledi Melissa. “Ve bence her iki taraf da şu anda pes ediyor.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/16/rhonj-jennifer-aydin-joe-gorga-fight-bravocon-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir