RHONJ: Teresa Giudice’nin Kızı Düğünde Joe Gorga Üzerinden Ağlıyor


Büyük günü atlamama rağmen, Joe Gorga‘ nin varlığı hala kız kardeşinde hissediliyordu. Teresa Giudice‘nin düğünü.

Sırasında New Jersey’nin Gerçek Ev Hanımları‘S Teresa Evleniyor 23 Mayıs özel etkinliğinde, erkek ve kız kardeşler arasındaki husumet, Bravo yıldızının Ağustos 2022’deki evliliklerini neredeyse raydan çıkardı. Luis “Louie” Ruelas.

Koridorda yürümeye hazırlanırken, Teresa’nın rol arkadaşı Jennifer Aydın hakkında aldatma söylentisinin yayılmasındaki rolü için özür diledi. melisa gorga– onun ve Joe’nun Teresa’nın düğün davetini geri çevirmesine neden olan iddia. Ancak, Joe’dan bahsetmek bile Teresa’nın dört kızını öfkeye boğdu.

“Şu anda amcam hakkında konuşmasa iyi olur,” Audriana Giudice, 13, glam seansları sırasında söyledi. “Bu çok korkunç!”

Gabrielle Giudice, 18, hatta drama yüzünden ağlamaya başladı. Duygusal bir Gabriella, “Adını duymak istemiyorum,” dedi. Milania Giudice17, “Bu benim sinirlendiğim an, Gabriella neden ağlıyor?!”

Bir itirafta Gabriella tepkisini şöyle açıkladı: “İnsanların amcamın adını anmaya devam etmesinin anneme haksızlık olduğunu düşünüyorum. Jennifer’ın annemi üzeceğinden endişeleniyorum.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375243/lessigreaterrhonjlessigreater:-how-joe-gorga-drama-brought-teresa-giudice-s-daughter-to-tears-during-her-wedding?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir