RHOM’un Vahşi Yeni Fragmanı Tekerlekli Sandalyede Bir Yıldızı Gösteriyor


Dizinin ilk yarısında sıcak olduğunu düşündüyseniz Miami’nin Gerçek Ev Hanımları beşinci sezon, işler daha yeni kaynamaya başladı.

Ne de olsa, Peacock serisinin yeni sezon ortası fragmanı, iki oyuncu üyesinin görünüşte sahilde fiziksel bir tartışmaya girmesi ve ardından bir yıldız çekimi ile sona eriyor. adriana de moura sağ ayak bileğinde bir bandaj gibi görünen bir şeyle tekerlekli sandalyede yuvarlanıyor.

Hayranlar, yıldızın yaralanmasına neyin sebep olduğunu öğrenmek için izlemek zorunda kalacak olsa da, gizli bakış, Adriana ve OG arkadaşı arasındaki hararetli anları kızdırıyor. RHOM yıldız Marysol Patton.

Oyuncularla bir öğle yemeği sırasında Adriana rol arkadaşına “Eski erkek arkadaşının bana ‘Marysol’a asla aşık olmadım’ dediğini biliyoruz.”

Ve Adriana daha sonra Marysol’a “Ne hissettiğimi bilmiyorsun, sürtük” dedikten sonra – ki bu tam da sahilde gerçekleşir – Marysol, “Bunu kabul etmeyeceğim” diyerek alkışlıyor. özür dilerim çünkü kendini becerdin.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1361106/see-which-lessigreaterreal-housewives-of-miamilessigreater-stars-ends-up-in-a-wheelchair-in-wild-midseason-trailer?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir