RHOM’dan Marysol Patton, Cilt Bakımı Hack’lerini ve Güzellik Pişmanlıklarını Konuşuyor


Seçimlerini beğeneceğinizi düşündüğümüz için Marysol Patton ile röportaj yaptık. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

Miami’nin Gerçek Ev Hanımları hayranlar takdir ediyor Marysol Patton komik günah çıkarma röportajları için, Alexia Nepolave “ukalalara” olan sevgisi (içecekler için takma adı). Marysol bunların hepsini getirdi Ve onun göz alıcı tarzı Gerçek Ev Hanımları Nihai Kız Gezisi 3. Sezon

Yeni bölüm gelmeyince ne yapacağımı bilemiyorum. RHOM Ve RHUGT? İşte bazı Marysol içerikleri için düzeltmeniz. bu gerçek ev kadınları OG, güzelliğin olmazsa olmazlarını, uygun fiyatlı cilt bakımı tüyolarını ve seyahatin olmazsa olmazlarını özel bir E’de paylaştı! röportaj.

yakalamak istiyorsan bu Real Housewives Ultimate Girls Gezisi Ve Miami’nin Gerçek Ev Hanımlarıtüm bölümleri yayınlayabilirsiniz tavuskuşu.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1372565/lessigreaterreal-housewives-of-miamilessigreater-star-marysol-patton-talks-affordable-skincare-hacks-and-beauty-regrets?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir