RHOM Yıldızı Lisa Hochstein’ın Kocası Lenny Boşanma Davası Açtı


Miami’nin Gerçek Ev Kadınları yıldız Lisa Hochstein‘ın ayrı yaşadığı kocası kuma bir çizgi çekiyor.

Edinilen mahkeme belgelerine göre E! Haberler, Lenny Hochstein Lisa’nın ayrı yollarına gittiklerini teyit etmesinin üzerinden bir haftadan kısa bir süre sonra, 20 Mayıs’ta resmen Lisa’dan boşanma davası açtı. İkisi 12 yıllık evli ve iki çocukları var. Logan6 ve Elle2.

55 yaşındaki Lenny, boşanma nedeni olarak “uzlaşmaz farklılıkları” gösterdi ve 39 yaşındaki Lisa ile evliliğinin “geri dönülemez bir şekilde bozulduğunu ve anlamlı bir uzlaşma için mevcut bir umut olmadığını” belirtti. Çift, dosyalama başına “en az bir ay önce” ayrılmayı kabul etti.

Belgeler ayrıca Lenny’nin kendisi ve Lisa’nın çocuklarına “sık ve önemli ölçüde zaman paylaşımı” verilmesini istediğini ve eski çiftin 2009 düğünlerinden önce imzaladıkları evlilik öncesi anlaşmanın bir parçası olarak eş desteği ödeme niyetinde olduğunu gösteriyor.

Bu ayrıntılar, Lenny’nin E ile paylaştığı ifadeyi yansıtıyor! 16 Mayıs’taki haberler. Plastik cerrah, “Lisa ve ben boşanıyoruz” dedi. “Bu, yıllardır tartıştığımız ama çocuklarımızın iyiliği için bundan kaçınmayı umduğumuz bir şey.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332037/all-the-details-on-rhom-star-lisa-hochstein-and-husband-lenny-hochstein-s-divorce?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir