RHODubai Bu 8 Prömiyer Anına Dayalı Olarak Zaten İkonik


Bunu söylemeye cesaret edelim Dubai’nin Gerçek Ev Kadınları tüm zamanların en iyi realite dizisi galasını mı yaptı?

1 Haziran’da yayınlanan bölümün, muhteşem Orta Doğu çöl destinasyonunu oyun alanı haline getiren birkaç kadının hayatına lüks bir bakış sunduğu düşünülürse, o kadar da gergin değil. ve bir değil, iki değil, birden fazla eğlenceli drama nöbeti.

Söylemeye gerek yok, eğer RHODubai prömiyeri, Bravo serisinin açılış sezonunun nasıl gideceğine dair herhangi bir göstergeydi, epey bir yolculuk içindeyiz.

Bu yüzden, kemerlerinizi bağlayın ve Real Housewives’ın en yeni kurulumundaki ikonik anların tümüne bakın. Chanel Ayan, Caroline Stanbury, lesa milan, Sara Al Madani, Caroline Brooksve Nina Ali.

O giriş

Hayır, sloganı olan değil (gerçi bu aynı derecede etkileyiciydi). Bunun yerine, Dubai’nin evriminin zaman atlamalı, hanımların kendileri tarafından anlatılan, büyülendik. “Şimdi hayatıma bakıyorum ve diyorum ki, başka bir yerde yaşar mıyım?” Sara bir kumulda ATV sürerken diyor. “Asla.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333106/the-real-housewives-of-dubai-is-already-iconic-based-on-these-8-premiere-moments?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel