‘RHOC’s Meghan King ve ‘Bekar Mike Johnson’ Vegas’ta ‘El Ele Tutuş’ – Hollywood Life


'RHOC's Meghan King ve 'Bekar Mike Johnson' Vegas'ta 'El Ele Tutuş' – Hollywood Life
Resim Kredisi: Shutterstock

Meghan Kral iptalini yeni sonuçlandırdı, ama bekar hayatı çoktan bitti mi? bu Orange County’nin Gerçek Ev Kadınları 37 yaşındaki mezun, Las Vegas striptiz kulübünde çılgın bir gece geçirdikten sonra yeni bir eşleşme bulmuş gibi görünüyordu. Bekarlığa veda Mike Johnson34, 22 Eylül 2022 Perşembe günü.

Meghan KingMike Johnson
Meghan King ve Mike Johnson 22 Eylül 2022’de Las Vegas’ta bir striptiz kulübünde çılgın bir gecede ‘el ele tutuşup’ flört ettiler. Bir müzik festivali için şehirdeydiler. (Deklanşör)

Reality yıldızları, Crazy Horse 3 striptiz kulübü gezisi sırasında kimyalarını saklamaya çalışmadılar. TMZ. Sohbet ederken el ele görüntülenen yıldızlar arasında açıkça bir kıvılcım vardı. Meghan bir noktada Mike’ın kucağına bile oturdu.

Hafta sonu iHeartRadio Müzik Festivali için şehirde olan Meghan, ertesi gün Instagram’da geçirdikleri geceyi övdü. Orada, çiftin gülen bir fotoğrafını yayınladı, “Bakın Vegas’taki @iheartradio festivalinde kimi buldum! @mike_johnson benim yeni favorim!”

İkili kesinlikle flörtöz görünse de, kaynaklar Bize Haftalık herkesin olduğundan emin “sadece arkadaşlar” birbirlerinin şirket zevk. İçeriden biri, “iHeart ile bir podcast bölümü üzerinde birlikte çalışıyorlar ve bir randevuya çıkmak podcast’in bir parçasıydı” diye açıkladı ve realite kişiliklerinin birlikte “çok eğlendiğini” de sözlerine ekledi.

Meghan yakın zamanda ciddi bir şekilde çıkmadan önce zamanını alıyor olabilir. Üç çocuk annesi, iptalini şu andan itibaren sonuçlandırdı: Owen Manşet43, Temmuz 2022’de. Çift Ekim 2021’de evlendi, ancak yalnızca iki buçuk ay sonra ayrıldı.

Bir görünüm sırasında ilişkiye yansıyan gerçeklik şapı Caroline Stanbury’nin dijital ses dosyası, Boşanmış Ölmemişitiraf ederek, “Bütün bunlar beni çok şaşırttı. [relationship], ama kısa ve tatlı olmasına, bitmesine ve iptal olmasına sevindim. Son. arkama koydum.”

Owen’dan önce, Meghan beyzbol oyuncusuyla evliydi. Jim Edmonds52. 5 yıllık evlilikleri, onun yaygın aldatma söylentileri arasında 2019’da sona erdi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/23/meghan-king-mike-johnson-hold-hands-vegas/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir