“RHOC’den Gina Kirschenheiter, Vicki Gunvalson’ın Dönüşüyle ​​Dalga Geçiyor: Özel – Hollywood Life


Vicki Günvalson


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Eccles/Bravo/Erik Pendzich/Shutterstock

17. sezon Orange County’nin Gerçek Ev Hanımları şimdiye kadar inanılmazdı ve göre Gina Kirschenheitergösteri şu durumlarda daha da güzelleşiyor: Vicki Günvalson franchise’a büyük dönüşünü yapıyor. “Aman Tanrım, çok heyecanlı olmalısınız. Şaka bile yapmıyorum,” dedi Gina yeni bölüm ile ilgili HollywoodYaşamı‘S Dikkat, Puh-Lease! dijital ses dosyası. “Vicki çok iyi. Bunu söyleyeceğimi de hiç düşünmemiştim,” diye ekledi.

Vicki, konuk oyuncu olarak gelecek haftaki bölüm“Tres Amigas” ile yeniden bir araya geldiği yer Tamra Yargıç Ve Shannon Boncuk. Bunlar şovdaki Vicki’nin kankaları olduğu için Gina, Vicki’nin sezonun ikinci yarısında Meksika’ya yaptığı oyuncu gezisi için gruba katıldığında ona karşı bu kadar nazik olmasına şok oldu. “Beni sevdi. ‘Bu kişi kim?’ dedi Gina.

“Bana gerçekten mutlu görünüyor,” Orange Country’ye hoş geldiniz podcast sunucusu Vicki hakkında eklendi. “Gerçekten mutlu gibi, bu onun için gerçekten harika ve harika. Ve çılgınca histerik. Kendisi çok doğal. İçeri giriyor, histerik şeyler söylüyor, sadece kendisi olmakta zorluk çekiyor. Ve hepsi inanılmaz.”

Gina ayrıca, kadınlar Meksika’dayken Vicki’den gelen büyük bir açıklamayla dalga geçti. Gina, “tüm sezonun en sevdiği anı” olduğunu söyleyecek kadar ileri gitti. Peki Vicki neyi açıklıyor? Gina bize küçük bir ipucu verdi.

“Vicki’nin hayatı hakkında paylaştığı ve yaptığı bir şey. Aklımı başımdan aldı. ‘Ne?’ Ona bu konuda sorular sormaktan kendimi alamadım,” dedi Gina. “Neden herkes bunun hakkında soru sormuyor gibiydim? Çok harikaydı.”

Gina Kirschenheiter
Gina Kirschenheiter; Vicki Gunvalson (Fotoğraf: Eccles/Bravo/Erik Pendzich/Shutterstock)

Gina, OC’nin OG’si hakkında fışkırmaya devam etti. Dikkat, Puh-Lease! dijital ses dosyası. Gina, Vicki’nin şovlarda görünmeye devam etmesini istediğini bile söyledi. RHOC. “Her zaman harika görünüyor. Her zaman Vicki’nin fiziksel olarak çok iyi bir araya geldiğini düşünmüşümdür. Ama çok mutlu görünüyor ve bunu görmek güzel,” dedi Gina. “Ve dinle, ona saygı duyuyorum. O OG. Serin. Umarım serpilmeye devam eder.”

Gina’nın tam röportajı Dikkat, Puh-Lease! podcast şu anda kullanılabilir Apple Podcast’leri Ve spotify. Gina draması hakkında konuşuyor Heather Dubrowtepkisi Tamra Yargıç peçete atmak Jennifer Pedrantierkek arkadaşıyla evlenme olasılığı hakkında nasıl hissettiğini Travis Mullenve daha fazlası!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/07/20/rhoc-gina-kirschenheiter-teases-vicki-gunvalson-return-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir