RHOBH’den Sutton ve Crystal, Erika ve Garcelle Davasını Tartışıyor


Sutton, “Lisa ve benim onu ​​gerçekten sevdiğim tuhaf bir ilişkimiz var” dedi. “Ama ondan nefret etmek istiyorum. Ama yapamam. Ama onu bu yüzden davet etmedim. Gerçekten, bunun çok, çok küçük olması gerekiyordu, hepsi bu. Bu olmamalıydı. büyük olay.”

Lansmana katılan kişi, Crystal ile birlikte rol arkadaşı ve arkadaşını destekleyen Garcelle idi. Ancak üçlünün şu anki durumu, bizi neyin beklediğinin göstergesi değil. RHOBH sezon 12.

Garcelle, E! Haberler. “Her zaman söylediğim şey, belli bir yaştaki kadın olduğumuz için yeterince kredi alamıyoruz. Bilirsiniz, harika görünüyor ve aynı zamanda iş yürütüyor. Yani bunu ne zaman destekleyebilirsem, yaparım.”

Sutton, bu sezon hikayesi hakkında birkaç ipucu verdi ve hayranların onun başka bir sürprizle birlikte “başka bir öğrenme eğrisinden” geçtiğini görmeyi bekleyebileceğini paylaştı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1329680/rhobh-s-sutton-crystal-weigh-in-on-erika-jayne-s-disrespectful-behavior-amid-garcelle-feud?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın