RHOBH’den Lisa Rinna, BravoCon 2022’de Yuhalanmaya Tepki Verdi


Kathy’nin Lisa’ya yeniden birleşme fragmanında “Sen Hollywood’un en büyük kabadayısısın ve bunu herkes biliyor” dediği gibi, şovun üç bölümlük 12. sezon buluşmasında ikisi arasındaki şeyler ısınacak.

Ama tam yuhalamayı keserken Lisa, Kathy’nin hakaretini savuşturdu ve hatta M&M’nin karakterini içeren şimdi silinmiş bir Instagram gönderisinde bununla dalga geçti. Ancak, Lisa’nın Kathy’nin sözlerini hatırlattığını söylediği bir kişi var.

Donald Trump” dedi. “Her zaman, ‘Ve bunu herkes biliyor, herkes biliyor ve herkes biliyor’ diyor. Seni bununla bırakacağım.”

Yukarıdaki röportajın tamamında Lisa’dan daha fazlasını dinleyin. Daha fazla BravoCon kepçesi için E’ye göz atın! Haberler’ Yıkık Snapchat’te.

ikinci bölüm Beverly Hills’in Gerçek Ev Kadınları üç bölümlük 12. sezon buluşması 19 Ekim Çarşamba akşamı saat 20.00’de Bravo’da yayınlanacak.

(E! ve Bravo, NBCUniversal ailesinin birer parçasıdır.)


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350575/rhobh-s-lisa-rinna-reacts-to-getting-booed-at-bravocon-2022?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir