RHOBH’den Kyle Richards’ın Winter Essentials’ı 9 Dolarlık Bir Bulmayı İçeriyor


Kyle Richards’ın seçtiği bu ürünleri bu fiyatlara beğeneceğinizi düşündüğümüz için ekledik. Kyle, Amazon Influencer Programı’nın ücretli sözcüsüdür. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

sen bir olduğunu biliyorsun Beverly Hills’in Gerçek Ev Hanımları sadece “Aspen” denilince aklınıza tekila markalarıyla, Kemosabe’de yanan şapkalarla ve Kyle Richardstatil evi. tarafından bir davet almadıysanız RHOBH OG’yi Aspen evinde kalmak için Kyle’ın kışın olmazsa olmazlarından bazılarını satın alarak ambiyansı çoğaltabilirsiniz.

Real TV emektarı, yakın zamanda yaptığı bir görüşmede bazı uygun fiyatlı bulguları paylaştı. Amazon canlı oturum soğuk havayı göz önünde bulundurarak, “rahat” olarak tanımladığı ürünleri seçti. O dahil çoklu görev olmazsa olmazı sakladığı 75.100’den fazla 5 yıldızlı yorumla Her Aspen evinin odası. O paylaştı 9 dolarlık temelKayak yaparken giyiyor. Kyle bile dahil ezber bozan bir güzellik onun kız kardeşi Kathy Hilton şovda kullanıldı. Ve tabii ki, Kyle bazılarını dahil etti. şapkalar– onun imzası olan moda aksesuarı.

Bu moda, ev ve güzellik önerileriyle Kyle’ın Aspen estetiğini hayatınıza taşıyın.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362210/lessigreaterrhobhlessigreater-star-kyle-richards'-winter-essentials-include-a-dollar9-find-with-29900+-5-star-amazon-reviews?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir