RHOBH’den Kyle Richards, Uygun Fiyatlı Bahar Moda Seçimlerini Paylaştı


Kyle Richards’ın seçtiği bu ürünleri bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşündüğümüz için ekledik. Kyle, Amazon Influencer Programının ücretli bir sözcüsüdür. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma zamanı itibariyle doğrudur.

Bahar gardırobunuzu yenilemek mi istiyorsunuz? Beverly Hills’in Gerçek Ev Hanımlarına Bırakın yıldız Kyle Richards sana yardım. Bravo yıldızı kısa süre önce uygun fiyatlı paylaştı Amazon son bir canlı sırasında erkekler ve kadınlar için stil seçimleri oturum, toplantı, celseilham alan stillerle lisa rinnaonun kocası Mauricio Umanskyve kızı Alexia Umansky.

Kyle anlattı Amazon alışveriş yapanlar, “Bu baharda şirin görünmenizi sağlamak için en sevdiğim seçimlerimden bazılarını paylaşacağım.” Modaya uygun, uygun fiyatlı ve işlevsel stiller arıyorsanız, Kyle Amazon’dan harika kıyafetler, ayakkabılar ve aksesuarlar buldu.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327478/real-housewives-of-beverly-hills-kyle-richards-affordable-amazon-spring-fashion?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın