RHOBH’den Garcelle Beauvais, Lisa Vanderpump Arkadaşlığına Dökülüyor


Alberto E. Rodriguez/Getty Images

Gibi RHOBH Hayranlar hatırlayabilir, Lisa, skandalın merkezinde yer alan Puppygate’in ardından dokuzuncu sezonun ortasında franchise’ı terk etti. Dorit Kemsley Lisa’nın kâr amacı gütmeyen kuruluşu Vanderpump Dogs’tan bir köpeği evlat edindi, ancak iddiaya göre kocasını ve iki çocuğunu ısırdıktan sonra köpeği başkasına verdi. Serpinti, Lisa’nın diğer kadınlarla, yani uzun zamandır arkadaşıyla olan ilişkilerine zarar verdi. Kyle Richards—ve aradan üç yıl geçmesine rağmen, bugün çoğu kişiyle çelişiyor. RHOBH Hanımlar.

Doğal olarak, bu Garcelle’in onunla olan arkadaşlığını merak ediyor. Garcelle, oyuncu arkadaşlarının bu konuda ne hissettiğini sorduğunu söyledi. Günlük Yemek“Onların fikirleri var.”

Ayrıca, bu görüşlerin bu sezonun ilerleyen saatlerinde dile getirilebileceğini söyledi. RHOBH. Yeni bölümler için Çarşamba günleri saat 20.00’de Bravo’yu takip edin.

(E! ve Bravo, NBCUniversal ailesinin birer parçasıdır.)


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332288/rhobh-s-garcelle-beauvais-tells-all-on-her-friendship-with-lisa-vanderpump?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir