RHOBH’den Diana Jenkins Seks Kaçakçılığı Söylentilerini Kapattı


Kaydı düz ayarlamak.

Diana Jenkins yeni olabilir Beverly Hills’in Gerçek Ev Kadınlarıama yıllardır Hollywood sahnesinin bir parçası – Bravo dizisinin 8 Haziran bölümünde açıkladığı gibi, her zaman kolay olmadı.

Yeni gelen kişiye göre, ilgi odağındaki hayatı 2009’da daha da kötü bir hal aldı. O yıl Diana, yıldızların birkaç kışkırtıcı ve samimi görüntülerini içeren fotoğraf merkezli bir sehpa kitabı olan Room 23’ü yayınladı. Lindsay Lohan, Ashantive hatta RHOBHçok kendi lisa rinna. Diana’nın açıkladığı sorun, kendisi ve kitabın amacı hakkında hain iddiaların dolaşmaya başlamasıydı.

Diana, “Bütün bu söylentiler başladı” dedi. RHOBH günah çıkarma. “Karakterimin bir suçu gibiydi.”

Gösteri daha sonra 2012’nin bir ekran görüntüsünü yansıttı. Jezebel Hikayede, Diana’nın “gizli bir telekız halkası” yürüttüğüne dair bir dedikodu blogu kör maddesi alan makale okundu. Jezebel parçasına göre, Oda 23’ün “bir müşteri ve telekızlar kataloğu” olduğundan da bahsedildi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333917/rhobh-s-diana-jenkins-shuts-down-ridiculous-sex-trafficking-and-madam-rumors?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel