‘RHOBH’ Yıldızı Kyle Richards, Kilo Kaybı ve Alkol Diyetiyle İlgili Ayrıntıları – Hollywood Life


kyle richards kilo kaybı


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: CraSH/ImageSPACE/Shutterstock

Beverly Hills’in Gerçek Ev Hanımları yıldız Kyle Richards, 54, kuru ocak ayını kalıcı kılıyor! Esmer güzel, Salı günü Instagram Hikayesine katıldı ve son kilo verme yolculuğuyla ilgili bazı hayran Soru-Cevaplarını yanıtladı. Dört milyon takipçisinden biri ona, bıraktıktan sonra alkol almayı “özleyeceğini” sorduğunda, Kyle rekoru kırdı (bkz. ekran görüntüleri burada). Dört çocuk annesi, “Gerçek şu ki, onu hiç özlemiyorum,” diye söze başladı. Tekrar içmeyle ilgili olarak “Kendimi harika hissediyorum, bu yüzden şu anda noktayı anlamıyorum,” dedi. Ancak Kyle, içkiden uzak durma seçimine “bir zaman çerçevesi koymadığını” açıkladı.

Tabii ki, TV kişiliğinin hayranlarından biri mutlaka go-go-margaritalarını kaçırıp kaçırmadığını sordu ve Kyle, “Şimdiye kadar, hayır…” diye yanıtladı, Sosyal medya hesabındaki Soru-Cevap oturumu, olaydan sadece bir hafta sonra. Cadılar Bayramı Sona Eriyor aktris anlattı HollywoodYaşamı fitness rutini hakkında. “Sağlığımı ve kalbimi korumanın çok farkındayım. Birçok aile üyemi kanserden kaybettim, bu yüzden gerçekten iyi besleniyorum” dedi. “Vücuduma ne koyduğumun çok farkındayım.” Ayrıca 54 yaşındaki spor salonunda ne kadar zaman geçirdiğini vurguladı. “Her gün çalışıyorum. Genellikle günde yaklaşık iki saat spor salonundayım,” diye devam etti Kyle. “Aslında çok fazla kardiyo yapıyorum. Kadınların egzersiz yapması ve doğru beslenmesi gerçekten çok önemli. Bunu yeterince vurgulayamıyorum.”

Aynı akşam Kyle, Ekstra TV son fitness dönüşümü hakkında ve Ozempic’i kilo vermek için kullandığına dair söylentileri çarptı. “İnsanların bunu söylemesine dayanamıyorum, çünkü beni tanıyan insanlar her gün sabah 5:30, en geç 6:00 gibi ayakta olduğumu biliyorlar… İki saattir spor salonundayım,” diye açıkladı. “Diyetime, egzersizime ve kendime dikkat etmeye gerçekten çok çaba harcıyorum, bu yüzden insanlar kolay yolu seçtiğimi düşündüklerinde, bu benim için gerçekten sinir bozucu.”

kyle richards kilo kaybı
Kyle Richards, kilo verme rejimini 7 Şubat’ta hayranlarıyla yeni bir Soru-Cevap bölümünde ayrıntılı olarak açıkladı. (CraSH/ImageSPACE/Shutterstock)

Kyle 24 Ocak’ta seksi siyah bikinisini gösterdiğinde, Instagram aracılığıylakızı bile, Alexia Umansky, 26, annesini savunmak için yorumlara katıldı. “Bunun SADECE daha sağlıklı bir yaşam tarzının sonucu OLAMAYACAĞINI düşünen herkese gülüp geçiyorum. kız… kulağa cinayet gibi geliyor,” diye yorum yaptı Alexia, kız kardeşi ise, farrah aldjufriesöze girdi, “Sıkı çalışmanın karşılığını alıyorum [eye emoji] Sen.” Müzisyen bile morgan wade nefret edenlere alkışladı ve şöyle yazdı: “Bu, spor salonunda kıçınızı kırmanın sonucudur.”

Kyle, 19 Ocak’ta bir Amazon Live oturumuna katıldı ve kilo vermek için ilacı aldığına dair söylentilere değindi. “Dediğim gibi, [I do not use] Ozempic ya da M ile başlayan diğeri,” diye belirtti. “Avrupa’da bir ay kaldıktan sonra yemeğimi değiştirdim. Üç hafta Avrupa’daydık ve ardından bir hafta Avustralya’daydık ve kilo almıştım ve ‘Tamam, bu kadar’ gibiydim. Şeker yok, karbonhidrat yok, alkol yok.’” Mauricio Umanski, 52, yoğun Peloton rutini ve “çok uzun, kapsamlı karın kası rutini” konusunda da kararlı. Bravo hissi, dizinin oyuncu kadrosunda yer aldı. RHOBH 2010’da şovun başlangıcından itibaren ve şu anda şovun en uzun süre kalan orijinal üyesi!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/09/rhobh-kyle-richards-weight-loss-alcohol-diet/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir