RHOBH: Dorit Kemsley’nin Kocası PK, İlişki Söylentilerine Cevap Verdi


Dorit Kemsley ilişki dedikodularını bir kez daha kapatıyor ama bu sefer kocası Paul “PK” Kemsley ona katıldı.

bu Beverly Hills’in Gerçek Ev Kadınları star’a kendisini ve BFF’yi çevreleyen devam eden dedikodular soruldu Kyle Richards‘ erkek eş Mauricio Umansky üzerinde Neler Olduğunu Canlı İzle 21 Eylül. Hayranların gönderdiği soruya yanıt olarak, “Tatlım, dinle. Bir şey çok saçma olduğunda, onu bir nevi indirirsin” dedi.

Yine de bu, söylentilerin incitici olmadığı anlamına gelmiyor. Aslında Dorit, iki çiftin çok yakın arkadaş olduğu için bir akor vurduklarını söyledi. Beverly Beach sahibi, “Bu bir hiç” diye ekledi. “Ve sonra birinin bu iğrenç söylentileri başlatması iğrenç.”

PK ise çok farklı bir tepki verdi. Biraz mizah sunmak Dünya Savaşı Seyirciye, “Biftek varken neden çizburger istesin?” diye sordu.

Neşeli şaka, Dorit’in başlangıçta “hava vermek” korkusuyla görmezden gelmeyi planladığını söylediği tüm dedikodu konuşmalarından bir kurtuluştu. Ancak, açık değildi Dünya Savaşı önce konuyla ilgili sessizliğini bozduğunu söyledi – bunun yerine Dorit, 14 Ağustos’ta (kendisiyle Mauricio arasındaki bir ilişki hakkında spekülasyon yapılan) bir sosyal medya gönderisine bir kereden fazla yanıt verdi. RHOBH arkadaşı Dana Wilkey.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347491/rhobh-star-dorit-kemsley-s-husband-pk-has-the-best-response-to-affair-rumors?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir